Konferencijska liga, kvalifikacije, 3. pretkolo, 15.08.2024, 21:00 h, Split, Gradski stadion u Poljudu
Suci: Luca Pairetto, Alessio Berti, Valerio Vecchi (Italija)
Timotej Mudry
60'
8
Kristof Domonkos
60'
3
Jan Maslo
74'
13
David Jackuliak
74'
28
Alexander Selecky
86'
Ondrej Smetana
Susret počinje u 21:00 sati.
1' Počeo je susret.
5' Miran dvoboj zasad, bez pokušaja na obje strane.
7' Moglo je biti neugodno, ubačaj u 16 metara, Šarlija je promašio loptu, srećom nitko nije došao do nje.
8'
GOL! Hajduk - Ružomberok 0:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Zvonimir Šarlija.
8' Nevjerojatno. Ružomberok vodi 1:0. Nakon ubačaja iz kornera, Splićani su izgubili skok, pred golom je bio Madlenak koji nije zahvatio loptu, ona dolazi do Šarlije koji ju je loše zahvatio i poslao u svoju mrežu.
11' Večer iz noćne more zasad za Šarliju, nezgodno je stao i stradao mu je gležanj.
12' Čini se da će Šarlija ipak moći nastaviti.
15' Velika prilika za Hajduk! Sanyang je ubacio pred gol, vratar kratko odbio na nogu Pukštasa koji s dva metra pogađa vratara.
17' Sada je Sanyang na travnjaku i neće moći nastaviti, Kalik se priprema.
18' Ipak će Sanyang pokušati, vratio se na travnjak.
21' Napada Hajduk, stjerao je Slovale u svojih 16 metara, pokušao je sada i Sanyang, ali mrvicu neprecizno.
32' Odličan ubačaj Rakitića na rub peterca, tamo je bio Livaja koji puca glavom, ali malo pokraj gola.
34' Dobra akcija Hajduka, Sahiti je odlično proigrao Livaju koji je pred vratarom, Livaja pokušava loptu lagano poslati pokraj vratara, ali Fruhwald to čita.
37' Kakav promašaj Trajkovskog! Livaja ga je idealno proigrao, on je potpuno sam pred vratarom i puca pokraj gola.
39' Fruhwald čudesno brani! Odlično je prošao Melnjak i dao za Livaju koji puca sa 6-7 metara, slovački vratar fantastično brani, lopta dolazi do Melnjaka koji puca s poda, ali opet Slovak brani.
42'
Žuti karton dobio je Abdoulie Sanyang.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+2' Poigravaju se Hajdukovi igrači u 16 metara, Sanyang je mogao pucati, tražio je neku kombinaciju i prilika je propala.
45'+3' Jako opasno, korner za Ružomberok, glavom je pucao Madlenak, Lučić je izvukao.
45'+5' Kraj prvog dijela, 0:1, miješaju se zvižduci s pljeskom koji je ipak bio jači.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50'
Izmjena! Izlazi Abdoulie Sanyang, ulazi Anthony Kalik.
50'
Izmjena! Izlazi Dario Melnjak, ulazi Ismael Diallo.
54'
Žuti karton dobio je Samuel Lavrinčik.
58' Hajduk još nije uspostavio onakav pritisak kao u prvom dijelu, ali je i dalje bolji protivnik.
60' Sahiti je povukao napad, pucao s 18 metara prema drugom kutu, malo neprecizno.
60'
Izmjena! Izlazi Marian Chobot, ulazi Timotej Mudry.
60'
Izmjena! Izlazi Matej Madlenak, ulazi Kristof Domonkos.
62' Krasan dribling Trajkovskog i fantastično dodavanje za Kalika koji puca iskosa u vanjski dio mreže.
66'
Žuti karton dobio je Ismael Diallo.
70'
Žuti karton dobio je Martin Chrien.
71'
Žuti karton dobio je Alexander Mojžiš.
72' Rakitić ubacio iz kornera, lopta ide na glavu Livaje, on puca preko gola.
74'
Izmjena! Izlazi Alexander Mojžiš, ulazi Jan Maslo.
74'
Izmjena! Izlazi Oliver Luteran, ulazi David Jackuliak.
75'
Žuti karton dobio je Zvonimir Šarlija.
76'
Izmjena! Izlazi Ivan Rakitić, ulazi Filip Krovinović.
76'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Bruno Durdov.
79'
Žuti karton dobio je Timotej Mudry.
80' Zadnjih deset minuta, Ružomberok u klasičnom bunkeru.
84'
Izmjena! Izlazi Fahd Moufi, ulazi Mate Antunović.
85' Krasna lopta Livaje na nogu Trajkovskog, on je nije dobro zahvatio.
86'
Izmjena! Izlazi Martin Gomola, ulazi Alexander Selecky.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+5'
Žuti karton dobio je Filip Uremović.
90'+8' Livaja sa 16 metara, od bloka lopta ide u korner. Posljednje su sekunde.
90'+9' Kraj, Hajduk je izgubio 0:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!