Hoffenheim se provukao kod niželigaša, Kramarić zabio u raspucavanju

Petar Jenjić • petak, 16.08.2024.

Nogometaši Hoffenheima izborili su šesnaestinu finala njemačkog kupa nakon što su boljim izvođenjem penala izbacili četvrtoligaša Würzburger Kickerse...

Krenula je sezona u njemačkom nogometu, a svoju prvu utakmicu odigrao je Hoffenheim u 1/32 finala kupa protiv Würzburger Kickersa, trenutno člana četvrtog ranga.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Puno teže od očekivanog došao je do pobjede, tek nakon raspucavanja, nakon što je poslije 120 minuta igre bilo 2:2.

Domaćin je poveo u 11. minuti pogotkom Enesa Kuca, da bi osam minuta kasnije autogolom Ebrahima Farahnaka poravnao Hoffenheim. Do kraja poluvremena, a zatim i nakon 90 minuta igre, promjena nije bilo.

Würzburger Kickersi ponovno su poveli u okruglo 100. minuti kada je poentirao Moritz Hannemann, no sedam minuta kasnije Marius Bulter zabio je za 2:2 i odlazak u raspucavanje s 11 metara.

Tragičar četvrtoligaša bio je Dominik Meisel koji je promašio u trećoj seriji, a svi pucači sa strane Hoffenheima bili su precizni. Andrej Kramarić odigrao je cijelu utakmicu, a zabio je penal u prvoj seriji. test