Ulm 0:4 Bayern
Bayern

Stanišić odigrao cijeli susret u visokoj pobjedi Bayerna

Petar Jenjić • petak, 16.08.2024.

Nogometaši Bayerna pobjedom su otvorili sezonu u njemačkom kupu. Na gostovanju kod drugoligaša Ulma slavili su rezultatom 4:0, a cijeli dvoboj odigrao je Josip Stanišić...

Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić odigrao je cijeli susret za Bayern koji je u novu sezonu, pod vodstvom novog trenera Vincenta Kompanyja, uspješno krenuo pobjedom u njemačkom kupu.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Bavarci su za protivnika imali njemačkog drugoligaša Ulm koji je, nakon dva poraza na startu prvenstvene sezone, upisao i poraz u ovom natjecanju.

Do pobjede su stigli rezultatom 4:0, a već nakon 15 minuta igre imali su dva gola prednosti. Oba je zabio Thomas Müller, prvi na asistenciju Joshue Kimmicha, a drugi na asistenciju Sergea Gnarbyja.

U 79. minuti Kingsley Coman zabio je za 3:0, dok je pobjedu u sudačkoj nadoknadi potvrdio Harry Kane. Dobar početak sezone za Bavarce. test