Aurel Limani
88'
Davor Mladina
Susret počinje u 17:30 sati.
 U susretu prvomg kola SuperSport Prve NL Cibalia na svom travnjaku dočekuje Rudeš. Gosti iz Zagreba prvi su favoriti za prvo mjesto na kraju sezone.
1' Počeo je susret.
4'
Žuti karton dobio je David Bosak.
6' Prvi konkretniji pokušaj na susretu, opalio je izvana Mihalić, lopta ide preko gola.
10' Velika prilika za Rudeš! Brajković je bio potpuno sam pred Križanovićem, ali Cibalijin vratar čudesno brani, oidbija loptu do Doležala, a on puca pokraj gola.
18' Valja zabilježiti još jedan pokušaj Rudeša, nakon kornera Mihalić je opalio iz voleja dosta neprecizno.
25'
Žuti karton dobio je Pedro Henrique Ramos de Britto.
29'
Žuti karton dobio je Petar Čuić.
33' Prvi opasniji udarac Vinkovčana, probao je Bajić, lopta ide malo pokraj vratnice.
38' Odlična prilika za Cibaliju! Kontra domaćina, Bajić je proigrao Pejića koji je bio sam pred Kraljem, ali vratar Rudeša brani njegov pokušaj.
45'
GOL! Cibalia - Rudeš 1:0
Mrežu je zatresao Josip Pejić.
45' Dvije minute nadoknade.
45' Golčina! Cibalia vodi 1:0, Josip Pejić! Sjajan slobodnjak, lopta s 20-ak metara preko živog zida u sam kut!
45'+3' Kraj prvog dijela, 1:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52'
Žuti karton dobio je Luka Pasariček.
59'
Izmjena! Izlazi David Bosak, ulazi Martin Vrdoljak.
61' Dobar udarac Lišnića izvana, ali Kralj je bio koncentriran i skrenuo loptu u korner.
62'
Žuti karton dobio je Josip Mihalić.
68'
GOL! Cibalia - Rudeš 2:0
Mrežu je zatresao Filip Lišnić.
68' Još jednom velike zasluge za pogodak nosi Josip Pejić! Pejić je ponovno pucao iz slobodnjaka, Kralj je lagano odbio loptu, na nju natrčava Lišnić i šalje je u mrežu.
70'
Izmjena! Izlazi Petar Čuić, ulazi Mihael Stipić.
70'
Izmjena! Izlazi Riad Mašala, ulazi Loren Maružin.
70'
Žuti karton dobio je Filip Lišnić.
71'
Izmjena! Izlazi Pedro Henrique Ramos de Britto, ulazi Mate Bajić.
80'
Izmjena! Izlazi Josip Pejić, ulazi Ivan Lozić.
80'
Izmjena! Izlazi Jurica Bajić, ulazi Filip Jazvić.
80'
Izmjena! Izlazi Jan Doležal, ulazi Duje Korač.
80'
Izmjena! Izlazi Luka Pasariček, ulazi Vanja Vukmanović.
87'
Žuti karton dobio je Mate Zvonimir Lasić.
88'
Izmjena! Izlazi Vilim Krušlin, ulazi Aurel Limani.
90'+5' Kraj, Cibalia odnosi pobjedu 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!