SuperSport HNL, 3. kolo, 18.08.2024, 21:00 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Mario Zebec, Sanja Rođak Karšić, Željko Bučar; 4. sudac: Ante Čulina
2:2(1:0) Osijek
Vedran Jugović 53', 61'
Osijek
Susret počinje u 21:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
8' Dobar udarac Lime s distance, ali odbio je Radošević.
10' Bolji početak Osijeka koji više traži gol.
18' I dalje visok pritisak Osijeka, ali bez konkretnije situacije pred golom Radoševića.
20' Lima je išao opet na udarac, Radošević je to opet uhvatio.
23' Sada solidan udarac Kolara izvana, hvata to Čavlina.
26' Dobra situacija za Goricu, Čavlina je obranio pokušaj Ndockyta iskosa i odbio u korner.
26' Odličan ubačaj iz kornera, glavom je pucao Maloča, ali još jednom vratar Osijeka brani
28' Oštra lopta Pršira u pet metara, ali Čavlina je uhvatio.
29' Sada gužva pred golom Gorice, ali nema pogotka. Ademi nije najbolje zahvatio loptu.
30' Bukvić puca glavom, ali ne toliko precizno.
34' Pucao je Bukvić izvana, lako hvata Radošević.
36' Vrlo dobar pokušaj Pušića izvana, ali išlo je pokraj gola.
38'
GOL! Gorica - Osijek 1:0
Mrežu je zatresao Luka Kapulica. Asistent je Dino Mikanović.
38'

Gorica ipak zasluženo dolazi do prednosti. Dobra akcija domaće momčadi, odigrao je Dino Mikanović povratnu za Luku Kapulicu koji šalje loptu u mrežu.

45' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Stjopa Mkrtčjan, ulazi Nail Omerović.
46'
Izmjena! Izlazi Pedro Lima, ulazi Vedran Jugović.
46' Kreće nastavak.
47' Ndockyt u izglednoj poziciji, ali udarac završava u bloku.
51' Jako dobar prodor Kapulice koji je pucao iskosa s ruba 16 metara, ali otišlo je malo kraj gola.
52' Čaić u dobroj situaciji, ali loše zahvaćena lopta.
53'
GOL! Gorica - Osijek 1:1
Mrežu je zatresao Vedran Jugović. Asistent je Anton Matković.
53'

Evo izjednačenja Osijeka. Visok ubačaj Omerovića, Matković je glavom vratio Jugoviću koji s tri metra skreće loptu pod gredu.

59'
Žuti karton dobio je Anton Matković.
61'
GOL! Gorica - Osijek 1:2
Mrežu je zatresao Vedran Jugović. Asistent je Domagoj Bukvić.
61'

Stiže preokret Osijeka - ponovno Jugović! Obrana Gorice nije uspjela odbiti loptu, udarac Bukvića završio je u bloku, isti igrač ostavlja loptu za Jugovića koji zabija još jednom.

62'
Žuti karton dobio je Vito Čaić.
68'
Izmjena! Izlazi Kemal Ademi, ulazi Marko Soldo.
68'
Izmjena! Izlazi Vito Čaić, ulazi Vinko Skrbin.
68'
Izmjena! Izlazi Luka Kapulica, ulazi Damjan Pavlović.
68'
Izmjena! Izlazi Marko Kolar, ulazi Martin Šlogar.
75' Dobra akcija Gorice, udarac Skrbina, ali Čavlina brani uz manje poteškoće!
76'
Izmjena! Izlazi Merveil Ndockyt, ulazi Valentino Majstorović.
78' Mikanović je sada pucao glavom, ali ravno u Čavlinu.
81' Jelenić je blokirao šut Majstorovića i odbio u korner.
83'
GOL! Gorica - Osijek 2:2
Mrežu je zatresao Damjan Pavlović. Asistent je Krešimir Krizmanić.
83'

Gorica se vratila u utakmicu, Pršir je ubacio iz kornera, Krizmanić glavom prebacio loptu za Pavlovića koji je skrenuo u mrežu.

86'
Izmjena! Izlazi Anton Matković, ulazi Filip Živković.
90'
Izmjena! Izlazi Dino Mikanović, ulazi Luka Vrzić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Ivan Barić.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!