SuperSport HNL, 3. kolo, 18.08.2024, 21:00 h, Rijeka, Rujevica
Suci: Toni Dadić (Zagreb), Ivan Mihalj (Velika Gorica), Anto Marić (Zagreb)
Istra 1961
Susret počinje u 21:00 sati.
 Vrlo zanimljiv dvoboj očekuje se na Rujevici gdje će Rijeka ugostiti Istru 1961. Riječanima ovaj susret dolazi između dva europska dvoboja protiv Elfsborga i ljubljanske Olimpije.
1' Počeo je susret.
7' Istra je dosta hrabro krenula u utakmicu i zasad izgleda opasnije.
8' Evo i prve prilike za domaćina, Ivanović je povukao napad, pucao s ruba kaznenog prostora, ali taj pokušaj je od bloka završio u korneru.
11' Keller s više od 25 metara okušava sreću, nije to čak bilo niti loše, ali Zlomislić je bio na mjestu.
15'
Žuti karton dobio je Iurie Iovu.
18'
GOL! Rijeka - Istra 1961 1:0
Mrežu je zatresao Gabriel Rukavina.
18' Majstorija Gabriela Rukavine! Vukao je loptu po lijevoj strani, došao na rub kaznenog prostora, namjestio se na udarac i onda fantastično pogodio u suprotni kut!
24'
GOL! Rijeka - Istra 1961 2:0
Mrežu je zatresao Marco Pašalić. Asistent je Dejan Petrovič.
24' Kakvi golovi na Rujevici! Nakon krasnog gola Rukavine, sada je uzvratio i Marco Pašalić koji je opalio s nekih 20 metara i pogodio sam gornji kut!
27'
GOL! Rijeka - Istra 1961 3:0
Mrežu je zatresao Franjo Ivanović. Asistent je Gabriel Rukavina.
27' Kakav početak Riječana! Rukavina je kroz sredinu gurnuo loptu za Ivanovića koji prolazi kroz obranu Istre i lijepo pogađa donji kut!
37' Istra je dobro otvorila utakmicu, ali ova tri pogotka potpuno su okrenula situaciju i Rijeka potpuno dominira.
41' Sve je sjajno napravio Beyat koji je prošao kroz obranu, prošao i vratara, ali nije pogodio praznu mrežu.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2'
Žuti karton dobio je Beyatt Lekweiry.
45'+2' Kraj prvog dijela, 3:0.
46'
Izmjena! Izlazi Iurie Iovu, ulazi Andres Ferro.
46'
Izmjena! Izlazi Giorgi Gagua, ulazi Mateo Lisica.
46'
Izmjena! Izlazi Stjepan Radeljić, ulazi Niko Galešić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47'
Žuti karton dobio je Dario Marešić.
52'
Žuti karton dobio je Lovro Majkić.
57' Rukavina stvara puno problema Istri, ovaj put nije uspio zapucati, ali lopta je došla do Pašalića koji je pucao u bliži kut, a lopta prolazi malo pokraj vratnice.
60'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Silvio Ilinković.
60'
Izmjena! Izlazi Gabriel Rukavina, ulazi Veldin Hodža.
61'
Izmjena! Izlazi Salim Fago Lawal, ulazi Matej Vuk.
61'
Izmjena! Izlazi Beyatt Lekweiry, ulazi Mario Čuić.
66'
GOL! Rijeka - Istra 1961 4:0
Mrežu je zatresao Franjo Ivanović. Asistent je Niko Janković.
66' Rijeka vodi 4:0! Vrlo lijepo je Janković prošao po lijevoj strani, ubacio u peterac gdje je Ivanović skrenuo loptu u praznu mrežu.
68'
Žuti karton dobio je Stephane Keller.
71' Pokušaj Vuka, jedan od rijetkih gostujućih u drugom dijelu, Vuk puca pokraj gola.
71'
Izmjena! Izlazi Marco Pašalić, ulazi Šimun Butić.
75'
Izmjena! Izlazi Franjo Ivanović, ulazi Komnen Andrić.
75'
Izmjena! Izlazi Ivan Ćalušić, ulazi Marcel Heister.
85' Pobjegao je Čuić i pokušao lobovati Zlomislića, ali lopta je otišla malo preko grede.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3'
Žuti karton dobio je Mario Čuić.
90'+4' Kraj, pobjeda Rijeke 4:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!