Lecce 0:4 Atalanta
Atalanta

Pašalić asistent u visokoj pobjedi raspoložene Atalante

Branimir Korać • ponedjeljak, 19.08.2024.

U susretu prvog kola Sewrie A Atalanta je gostovala kod Leccea i upisala uvjerljivu pobjedu 4:0. Dobar nastup ubilježio je Mario Pašalić...

Atalanta je odlično otvorila novu sezonu, gostovala je kod Leccea i upisala vrlo uvjerljivu pobjedu 4:0. Domaćin je imao svojih prilika, čak i gotovo dvostruko više udaraca na gol (19:10), ali bodovi odlaze za Bergamo.

Igraj na utakmice Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Za pobjedu su zaslužna ovoljetna pojačanja Atalante, Marco Brescianini koji je na posudbi iz Frosinonea te Mateo Retegui koji je stigao iz Genoe, upravo njih dvojica postigli su po dva pogotka.

Lecce se držao do 35. minute kada Brescianini odlično reagira na odbijenu loptu od strane vratara i posprema je u mrežu.

Deset minuta kasnije do svog prvog pogotka dolazi i Retegui, ubačena lopta s lijeve strane, visok skok u udarac glavom za 2:0.

U 56. minuti Coulibaly je srušio u 16 metara Reteguija, dosuđen je kazneni udarac koji Retegui pretvara u pogodak.

Točku na i stavio je Brescianini kojeg je odlično proigrao kroz sredinu Mario Pašalić, a mladi veznjak zabio je za konačnih 4:0.

Pašalić je igrao do 90. minute kada ga je zamijenio kao taktička izmjena Ibrahim Sulemanatest