Kvalifikant zaustavio Serdarušića već u prvom kolu u Bugarskoj

Mihaela Bradovski • utorak, 20.08.2024.

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić kratko se zadržao na Challengeru u bugarskom Dobriču. Serdarušić je poražen u prvom kolu od Nijemca Christopha Negritua...

Već neko vrijeme Nino Serdarušić traga za pravom formom, a novi poraz upisao je protiv njemačkog kvalifikanta Christopha Negritua koji ga je svladao uz dva seta.

Igraj na mečeve turnira u Dobriču na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Negritu je u glavni turnir ušao kroz kvalifikacije gdje je imao dva duža i teža meča, no protiv Serdarušića je neočekivano lako došao do pobjede za manje od sat i pol igre.

Nijemac je u meč ušao uz vodstvo 3:0, kod 4:1 imao je i 0:40 te je rutinski uzeo prvi set sa 6:3.

I u drugom setu odmah je napravio break, Serdarušić mu nije uspio ozbiljno zaprijetiti povratkom, zadržao je prednost i sa 6:3, 6:4 prošao u drugo kolo.

Bio mu je to prvi meč protiv Serdarušića, a u drugom kolu igrat će protiv četvrtog nositelja Francuza Gabriela Debruatest