Liga prvaka, kvalifikacije, 4. pretkolo, 20.08.2024, 21:00 h, Zagreb, Stadion u Maksimiru
Suci: Glenn Nyberg, Mahbod Beigi, Andreas Söderkvist (Švedska)
Tural Bajramov
74'

Gurban Gurbanov
Susret počinje u 21:00 sati.
 Praktički na samom početku sezone, Dinamo protiv Qarabaga igra svoju prvu od dvije utakmica sezone. Prvi susret play-offa Lige prvaka, Dinamo će pokušati doći do pobjede i s prednosti otići na uzvrat.
1' Susret je počeo, sretno Dinamo!
2' Qarabag je stigao do pogotka nakon svega 62 sekunde, Theophile je napucan u glavu i ostao nokautiran na travi, lopta se odbila do Juninha koji je bio u zaleđu i gol Leandra Andradea nije priznat. Veliko upozorenje za Modre.
4' Mmaee je uzeo loptu na centru, uočio je istrčavanje Buntića, pokušao ga iznenaditi sa sredine igrališta, lopta vrlo malo odlazi iznad grede.
7' Qarabag s puno igrača dolazi naprijed, šestorica su sada bila u 16 metara i dvojica na 18, pucao je izvana Jafargulijev, lopta ide pokraj gola.
11' Sretno se lopta odbila do Hoxhe koji je ušao u 16 metara i pucao iskosa, ali nije bio precizan.
12' Odlična tranzicija Qarabaga koji je lako došao do Dinamovih 16 metara, izvana je pucao Patrick Andrade, još jednom lopta ide pokraj gola.
17' Greda! Odlična akcija Dinama nakon kornera! Baturina je kratko dodao Mišiću, on gurnuo kroz noge prvom igraču, pronašao Petkovića koji ostavlja za utrčalog Baturinu, a on snažnim udarcem trese gredu!
20' Ristovski mora napustiti igru zbog ozljede, Ogiwara se priprema.
21'
Izmjena! Izlazi Stefan Ristovski, ulazi Takuya Ogiwara.
27' Opasan dolazak naprijed Pierre-Gabriela koji se sjurio do 20 metara i onda snažno opalio, Buntić brani.
29'
GOL! Dinamo - Qarabağ 1:0
Mrežu je zatresao Marko Pjaca.
29' DINAMO VODI 1:0!!!! Odlična akcija, lopta Sučića na utrčalog Pjacu koji puca, Buntić odbija, ali Pjaca je to ispratio i iz drugog pokušaja zabio za 1:0!
35' Odlična obrana Nevistića! Zoubir je ubacio, na prvoj vratnici bio je Juninho koji skreće loptu, ali Nevistić se sjajno postavio i obranio taj pokušaj.
43' Velika prilika za Qarabag, nesporazum u Dinamovoj obrani, propuštena lopta Theophilea i Juninho je došao do nje te se sjurio prema golu, srećom pucao je neprecizno s 18 metara.
45' Šest minuta nadoknade.
45'+1' Još jednom puno sreće za Dinamo, nakon tranzicije ubačena lopta za Andradea koju puca glavom, pokraj gola.
45'+6' Kraj prvog dijela, Dinamo vodi 1:0 protiv vrlo opasnog Qarabaga.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53' Sučić je osvojio loptu na polovici Qarabaga, pronašao je Baturinu koji puca sa 17 metara, vrlo blizu pokraj vratnice.
56'
Žuti karton dobio je Petar Sučić.
57' Vratnica! Puno sreće za Dinamo, Benzia je iz slobodnog udarca pogodio okvir gola.
57' Još jedan udarac Baturine, ovaj put iz tranzicije s 20 metara, Buntić brani taj pokušaj.
59' Ponovno sijeva oko Dinamovog gola, Zoubeir s 18 metara puca preko gola.
62'
Žuti karton dobio je Julio Romao.
63'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Sandro Kulenović.
63'
Izmjena! Izlazi Marko Pjaca, ulazi Maxime Bernauer.
64' Fantastična obrana Nevistića! Pogriješio je Dinamo, Zoubir je dobio loptu i ubacio u sredinu gdje je Juninho na udarcu, puca snažno s desetak metara, ali Nevistić fantastično brani!
68' Odličan ubačaj Pierre-Gabriela, Kulenović je bio na lopti, ali nije je dobro zahvatio glavom.
69'
Žuti karton dobio je Sandro Kulenović.
72' Još jedna obrana Nevistića, Benzia je pucao sa 17 metara, ali Nevistić ga je pročitao.
74'
Izmjena! Izlazi Leandro Andrade, ulazi Tural Bajramov.
75'
GOL! Dinamo - Qarabağ 2:0
Mrežu je zatresao Sandro Kulenović. Asistent je Martin Baturina.
75' DINAMO VODI 2:0!!!! Odlična lopta Baturine koji je idealno proigrao Kulenovića koji ulazi u 16 metara i iskosa šalje loptu pokraj Buntića!
77'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Marko Rog.
77'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Juan Cordoba.
80'
GOL! Dinamo - Qarabağ 3:0
Mrežu je zatresao Sandro Kulenović.
80' SANDROOOO KULENOVIIIIIĆ!!!!!! DINAMO VODI 3:0! Dosta panike sada u obrani Qarabaga, sve je počelo nakon kornera gdje je Kulenovićev udarac očišćen s gol linije, u nastavku akcije Buntić brani pokušaj Cordobe, ali Kulenović je na odbijenoj lopti i iskosa zabija!
84' Iz Dinama traže kazneni udarac, nakon slobodnog udarca Baturine, lopta pogađa u ruku igrača Qarabaga, ali VAR je odlučio kako je sve bilo čisto. Zanimljivo.
86' Nakon kornera glavom puca Benzia, pokraj gola.
89' Baturina i Kulenović bili su u kontri, ali na kraju lopta za Kulenovića nije bila dobra, šteta, sjajna situacija.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2' Slobodnjak na 20 metara, puca Benzia, ali preko grede.
90'+5' Vratnica! Kontra Dinama, odlična lopta Kulenovića za Baturinu koji gađa vratnicu!
90'+6' Kraj, Dinamo odnosi pobjedu 3:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!