Lille i Bodo/Glimt do prednosti nakon prvih susreta play-offa Lige prvaka

Mihaela Bradovski • srijeda, 21.08.2024.

Osim Dinama i Qarabaga, još četiri momčadi bile su u utorak na travnjaku u play-offu Lige prvaka. Lille i Boido/Glimt stigli su do prednosti...

Lille je zasluženo stigao do prednosti protiv praške Slavije. Dominirao je od početka, stvorio i prilike, ali nije ih uspio realizirati da bi nakon toga skoro bio kažnjen nakon pokušaja Choryja.

Igraj na utakmice Lige prvaka na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ipak, u nastavku susreta Lille je dva puta svladao Kinskog, a Jonathan David imao je prste kod oba pogotka.

Prvo je u 52. minuti doveo Lille u vodstvo da bi u 77. minuti David iz uloge strijelca prešao u ulogu asistenta te proigrao Edona Zhegrovu koji podiže na konačnih 2:0.

Lille je tako nastavio niz protiv Slavije koju je svladao i u trećem međusobnom dvoboju.

Bodo/Glimt je potvrdio kako je posebno opasan na svom travnjaku te je slavio s 2:1 protiv Crvene zvezde. Beograđani mogu biti itekako zadovoljni tim rezultatom s obzirom da su domaćini mogli i uvjerljivije slaviti.

Odin Bjortuft i Isak Maatta doveli su Bodo do prednosti 2:0, a onda mladi Ognjen Mimović smanjuje na 2:1 i daje nadu gostima. test