79'
Izmjena! Izlazi Filip Braut, ulazi Nedim Hadžić.
79'
Izmjena! Izlazi Antonio Galešić, ulazi Nikola Medojević.
75' Sjajan udarac Banovca, odlično je gađao izvana, ali lopta ide malo pokraj vratnice.
72'
Izmjena! Izlazi Domagoj Regetaš, ulazi Cardoso Diogo de Carvalho.
72'
Izmjena! Izlazi Emanuel Črnko, ulazi Ante Matić.
65' Ljubanović za Črnka koji puca s 22-23 metra, ali sjajno brani Curać.
57'
Izmjena! Izlazi Ivan Abramović, ulazi Mateo Topić.
56'
Žuti karton dobio je Ivor Ljubanović.
56'
Žuti karton dobio je Mario Tadejević.
55' Sjajna reakcija Kulenovića koji je u posljednji trenutak glavom odbio loptu, Monjac je bio u čistoj situaciji i imao bi stopostotnu priliku.
54'
Izmjena! Izlazi Baboucarr Faal, ulazi Adriano Milanović.
54'
Žuti karton dobio je Ivan Abramović.
52'
Žuti karton dobio je Antonio Galešić.
51'
Izmjena! Izlazi Mario Kordić-Gružić, ulazi Domagoj Prpić.
50' Črnko je ubacio iz kornera, Kulenović je najviši u skoku, ali glavom puca preko gola.
48' Ljubanović je precizan, Curać je pogodio strranu, ali nije mogao do lopte!
48'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Ivor Ljubanović.
47' Kazneni udarac za Sesvete! Bagadur je igrao rukom i zaradio i drugi žuti karton!
47'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Ricardo Bagadur.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Karlo Valjan, ulazi Sanin Muminović.
45'+1' Kraj prvog dijela, nema pogodaka.
45' Minuta nadoknade.
45'
Žuti karton dobio je Ricardo Bagadur.
41' Curać se u dva navrata odlično postavio nakon pokušaja prvo Banovca, a zatim i Antolkovića.
37' Razdoblje bez posebnih prilika, još uvijek čekamo na pogotke.
27' Još jedna dobra lopta za Faala koji je došao iza leđa obrane, ali je pucao loše i vratar to lako brani.
21' Veliki promašaj Faala! Bubnjar je idealno ubacio s lijeve strane, Faal je dobio loptu na nogu i s pet metara pogađa gredu!
20' Dobro je ubacio Črnko s desne strane, a Abramović nije dobro zahvatio loptu.
16' Valjan puca izvana, lopta ide pokraj vratnice, ali i da je išla u vrata, Šušković je bio u tom kutu.
14' Tražili su gosti kazneni udarac, Abramović i Kulenović završili su na travi, ali više kao plod promašene lopte nego prekršaja.
11' Prvo uzbuđenje na susretu! Monjac je povukao loptu i ušao u 16 metara, gađao je u donji kut, ali obrana gostiju blokira, lopta se odbija do Bubnjara, ali on puca pokraj gola.
1' Počeo je susret.
 U prvom susretu drugog kola SuperSport Prve NL danas se na Krimeji sastaju Orijent i Sesvete. I jedni i drugi traže prvu ovosezonsku pobjedu.
Susret počinje u 17:30 sati.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!