Široki Brijeg uz gol Jelavića vrlo uvjerljiv kod novog fenjeraša

Branimir Korać • petak, 23.08.2024.

Odigran je prvi susret četvrtog kola prvenstva BiH u kojem je Široki Brijeg u gostima s visokih 3:0 slavio protiv Igmana...

Široki Brijeg stigao je do druge ovosezonske pobjede i s ukupno sedam bodova nalazi se na trećem mjestu na ljestvici u društvu Posušja koje je drugo s istim brojem bodova, a Zekićevo Sarajevo je na vrhu sa stopostotnim učinkom.

Igraj na utakmice prvenstva BiH na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U četvrtom kolu gostovao je kod Igmana u Konjicu i ostavio ga još jednom bez boda te pogurao na dno ljestvice.

Široki Brijeg slavio je s 3:0, a sve je riješio za nešto više od sat vremena igre.

Gosti su poveli u 41. minuti pogotkom Filipa Tarabe i tih 1:0 odnijeli su na odmor.

U drugom dijelu nije se dugo čekalo na novi pogodak, u 51. minuti Domagoj Jelavić, prošlosezonski igrač Zrinskog iz Jurjevca podiže na 2:0, a konačnih 3:0 postavio je bivši igrač Hajduka Stipe Vučur u 65. minuti.

U domaćem sastavu cijelu utakmicu odradio je Luka Posinković dok su kod gostiju svih 90 minuta odradili Tomislav Tomić, Jelavić i Bože Musa. Iliju Bagarića u 87. minuti zamijenio je Patrick Stanić, a Miroslava Iličića u 83. minuti Filip Matić. U istoj minuti u igru je ušao Matej Senić umjesto Zvonimira Kožuljatest