Paris Saint-Germain 6:0 Montpellier
Montpellier

Moćan start PSG-a, Montpellieru napunjena mreža na Parku prinčeva

Branimir Korać • subota, 24.08.2024.

U prvom susretu drugog kola Ligue 1 PSG je ugostio Montpellier i visoko ga je svladao sa 6:0. Gosti nisu imali nikakve šanse protiv vrlo raspoloženih Parižana...

Nakon odličnog ulaska u sezonu i pobjede 4:1 u gostima kod Le Havrea, PSG je bio još uvjerljiviji na svom travnjaku te je s čak 6:0 slavio protiv Montpelliera.

Igraj na utakmice Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Odradili su Parižani sjajnu utakmicu, potpuno nadigrali goste i sve to začinili s vrlo visokih 6:0.

Već do polovice prvog poluvremena na semaforu je bilo 2:0, Bradley Barcola i Marco Asensio bili su strijelci, a oba puta asistirao je Joao Neves koji je tako postao prvi igrač u povijesti Ligue 1 koji je upisao četiri asistencije u prva dva kola.

U drugom poluvremenu gosti su se potpuno raspali. Već u prvih 15 minuta Barcola novim golom te Achraf Hakimi i Warren Zaire-Emery povisili su na 5:0.

Do kraja susreta domaćin je došao do još jednog pogotka, u 82. minuti Lee Kang-In stavio je točku na i pogotkom za ogromnih 6:0. test