Inter do prve pobjede, Badelj i Genoa slavili u Monzi

Petar Jenjić • subota, 24.08.2024.

Branitelj naslova talijanske Serie A, milanski Inter, upisao je pobjedu na San Siru protiv Leccea. Genoa je slavila u gostima kod Monze uz nastup Milana Badelja...

Do prve pobjede sezone stigao je Inter koji je na San Siru slavio protiv Leccea s 2:0. Branitelj naslova postigao je po jedan pogodak u svakom poluvremenu, sasvim dovoljno za sva tri boda nakon remija u prvom kolu kod Genoe.

Igraj na Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaća momčad povela je u osmoj minuti kada je Mehdi Taremi glavom proslijedio loptu za Mattea Darmiana koji je na isti način matirao Wladimira Falconea na vratima Leccea.

Inter je podebljao razliku u 69. minuti susreta kada je kazneni udarac sigurno realizirao Hakan Calhanoglu. Nove promjene rezultata do kraja više nije bilo.

Genoa je povela preko Andree Pinamontija u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Krasno je poentirao glavom nakon ubacivanja Stefana Sabellija.

Bio je to ujedno i jedini pogodak na susretu. Milan Badelj krenuo je u početnoj postavi Genoe i igrao do 62. minute susreta. test