Pašalić nije realizirao kazneni udarac u 96. minuti, Atalanti mogao donijeti bod u Torinu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 25.08.2024.

Nakon što je u finišu ispustio pobjedu na San Siru u prvom kolu, Torino je skoro isto učinio i protiv Atalante, ali Mario Pašalić nije realizirao kazneni udarac u 96. minuti za remi...

Imao je Torino za čim žaliti nakon prvog kola Serie A. Na San Siru je vodio 2:0 protiv Milana do završnice susreta, ali domaćin se ipak spasio i uzeo bod remiziravši 2:2.

Igraj na utakmice Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na sličan scenarij zamirisalo je u drugom kolu u kojem je Torino ugostio Atalantu. Vodio je 2:1 u sudačkoj nadoknadi kada je dosuđen kazneni udarac za goste. Loptu je u 96. minuti uzeo Mario Pašalić, ali njegov udarac brani Vanja Milinković-Savić.

Torino je ubrzo proslavio pobjedu koju su mu osigurali, naravno uz Milinković-Savića, Ivan Ilić i Che Adams koji je upisao i asistenciju kod pogotka Ilića.

Inače, Atalanta je bila ta koja je povela pogotkom Matea Reteguija u 26. minuti.

Pašalić je odradio cijelu utakmicu kod gostiju dok je kod domaćina Borna Sosa u 78. minuti zamijenio Mergima Vojvodu. Nikola Vlašić još nije spreman za nastup.

U drugom susretu sastali su se Fiorentina i Venezia, a na veliko razočaranje domaćih navijača susret je završio bez pogodaka.

Fiorentina je bila bliže pobjedi, stvorila je više prilika, ali gostujući vratar Jesse Joronen imao je odličan dan.

Marin Šverko odradio je cijelu utakmicu kod gostiju dok Josip Brekalo u domaćoj momčadi nije dobio priliku s klupe. test