'Novi' Juventus krenuo impresivno, projurio kroz Veronu i glatko slavio

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 26.08.2024.

Okončano je drugo kolo Serie A. Juventus je upisao novu pobjedu, slavio je u gostima kod Verone. U susretu koji je prethodio okršaju u Veroni, Cagliari i Como su remizirali...

Iako je bilo skepse kada se Juventus riješio nekih iskusnih i poznatih imena, a Thiago Motta odlučio pružiti priliku "nekim novim klincima", zasad to funkcionira odlično.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon dva odigrana kola, Juventus je jedina stopostotna momčad Serie A, a u drugom kolu u gostima je s 3:0 svladao Veronu koja je jednako uvjerljivo krenula protiv Napolija.

Dvostruki strijelac u Veroni bio je Dušan Vlahović dok je jedan pogodak postigao jedan od onih koji su prebačeni iz mlade Juventusove momčadi, Nicolo Savona.

Savona je odigrao sjajnu utakmicu, jednako kao i Samuel Mbengula, još jedan mladi igrač koji se predstavio ove sezone.

Zanimljivo je bilo u Cagliariju gdje je gostovao Como, a nakon intenzivnih 90 minuta pobjednika nije bilo.

Cagliari je poveo u završnici prvog poluvremena pogotkom Roberta Piccolija. Početkom drugog dijela Patrick Cutrone je izjednačio na konačnih 1:1. test