Francuz protiv Ćorića prekinuo niz od deset poraza

Petar Jenjić • utorak, 27.08.2024.

Borna Ćorić poražen je na startu US Opena. U prvom je kolu hrvatskog tenisača svladao Adrian Mannarino koji nije u blistavoj formi ove godine...

Teško da je boljeg protivnika, barem kada je u pitanju forma, mogao dobiti Borna Ćorić (ATP 98.) koji je u prvom kolu US Opena igrao protiv Adriana Mannarina (ATP 42.) iz Francuske koji je uspio slaviti u tri seta.

Igraj na US Open na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mannarino je bio na nizu od deset uzastopnih poraza, zadnju pobjedu upisao je u Hertogenboschu 11. lipnja. Sve do danas, kada je slavio sa 7:5, 6:2, 6:3 poslije dva sata i 19 minuta provedenih na terenu.

U prvom setu nismo vidjeli nijednu break šansu sve do vodstva Francuza od 6:5 kada je ujedno iskoristio prvu i jedinu. Ćorić je u drugom setu krenuo breakom, ali odmah je odgovorio Mannarino koji je do kraja ispustio samo dva gema.

Treći set poveo je s 3:0, Ćorić se vratio na 2:3, ali još jednim oduzetim servisom Mannarino je potvrdio pobjedu i svoje mjesto u drugom kolu.

U cijelom meču Ćorić je šest puta ispustio servis i imao čak 50 neprisiljenih grešaka, 20 više od protivnika. test