Dani Olmo u debiju zabio za pobjedu Barcelone!

Petar Jenjić • utorak, 27.08.2024.

Dani Olmo debitirao je za Barcelonu na gostovanju kod Rayo Vallecana i odmah ostavio sjajan dojam. Zabio je za novu pobjedu katalonske momčadi kojom ostaje na maksimalnom učinku...

Barcelona nakon tri odigrana kola španjolske Primere ostaje jedina momčad sa stopostotnim učinkom. Na gostovanju kod Rayo Vallecana slavila je s 1:2, a pobjednički pogodak postigao je Dani Olmo u svom debiju za katalonskog velikana.

Igraj na Primeru na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Rayo Vallecano poveo je u devetoj minuti susreta, Jorge de Frutos odigrao je povratnu loptu za Unaia Lopeza koji je pucao iskosa s osam metara i matirao Marc-Andrea Tter Stegena.

Na početku drugog poluvremena u igru je ušao i Olmo, a Barcelona je poravnala nakon točno sat vremena igre. Raphinha je asistirao za Pedrija koji je udarcem s deset metara zabio za 1:1.

I onda je u 82. minuti Lamine Yamal odigrao za Olma koji se izvukao na ljevicu i s deset metara lijepo pogodio suprotni kut protivničkog gola.

U ranije odigranom dvoboju Mallorca i Sevilla remizirali su bez postignutih pogodaka. Sevilla je u 89. minuti ostala s igračem manje nakon isključenja Saula Nigueza.