Brozović strijelac u slavlju Al Nassra, Ronaldo i Talisca zabili iz slobodnih udaraca

Petar Jenjić • utorak, 27.08.2024.

Al Nassr upisao je prvu pobjedu ove sezone u prvenstvu Saudijske Arabije. Na gostovanju kod Al Feihe slavio je s 1:4, a jedan pogodak postigao je Marcelo Brozović...

Nakon remija na startu sezone protiv Al-Raeda, nogometaši Al Nassra u drugom su kolu prvenstva Saudijske Arabije stigli i do prve pobjede.

Igraj na Primeru na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gostovali su kod Al Feihe i nanijeli joj drugi poraz. Vidjeli smo ukupno pet pogodaka, a gosti su slavili s 1:4.

Prvo poluvrijeme Al Nassr je zaključio vodstvom od 0:2, prvo je zabio Anderson Talisca u petoj minuti, a u sudačkoj nadoknadi Cristiano Ronaldo krasno je pogodio iz slobodnog udaraca.

U 85. minuti Marcelo Brozović ušao je s lijeve strane u kazneni prostor i na proigravanje Sadia Manea postigao pogodak, svoj prvi klupski ove sezone.

Odmah nakon toga domaćin je smanjio preko Fashiona Sakale, a Brozović izašao iz igre. U 95. minuti Talisca je pogodio iz slobodnog udarca te postavio konačan rezultat. test