Liga prvaka, kvalifikacije, 4. pretkolo, 28.08.2024, 18:45 h, Baku, Tofiq Bahramov Republican Stadium
Suci: Michael Oliver, Stuart Burt, Lee Betts (Engleska)
Nariman Akhundzade
77'
27
Tural Bajramov
77'
24
Aleksej Isaev
80'
30
Abbas Hüseynov
80'
17
Hamidou Keyta
87'
Susret počinje u 18:45 sati.
 Vrijeme je za Dinamovu utakmicu sezone. Modri od 18:45 sati u Bakuu igraju protiv Qarabaga protiv kojeg imaju prednost iz prve utakmice 3:0.
1' Počeo je susret, sretno Dinamo!
4' Malo panike u obrani domaćina nakon dobre tranzicije koju je vukao Pjaca.
8' Prvi opasniji izlet domaćina prema naprijed, Dinamova obrana jako dobro je to pokrila.
9' Nakon ubačaja Silve i pokušaja glavom s druge vratnice Juninha, lopta prolazi paralelno s golom.
14'
Žuti karton dobio je Kevin Medina.
18'
Žuti karton dobio je Samy Mmaee A Nwambeben.
19' Puno ubačaja u 16 metara, ali uglavnom Theophile sjajno sve čisti.
21' Odlična prilika za Dinamo! Sjajno je Baturina ostavio loptu za Sučić i onda odjurio u kontru, Sučić ga idealno pronalazi, a Baturina s 18 metara puca malo pokraj vratnice!
30'
Žuti karton dobio je Takuya Ogiwara.
32' Gotovo sve akcije Qarabaga idu preko Ogiware koji se jako muči u fazi obrane i domaćin je to nanjušio.
32'
GOL! Qarabağ - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Marko Pjaca.
32' Dinamo vodi 1:0!!!!! Krasan gol Marka Pjace, još jednom je Dinamo odradio dobro i tečno tranziciju, Sučić je dao loptu na desnu stranu za Pjacu koji je sjajnim driblingom, ostavio čuvare u dvojbi i onda opalio s 18 metara u suprotni kut, a lopta od vratnice ide u mrežu!
38' Izuzev tih problema Ogiware, Dinamo puno bolje stoji u fazi obrane, posebno u sredini Theophile i Mmaee.
44' Najozbiljnija situacija za domaćina, Dinamoi se sporo vraćao u obranu, Qarabag je to iskoristio, došao do 16 metara, Benzia je ubacio na drugu vratnicu gdje je Juninho, ali glavom puca preko gola.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, Dinamo ima utakmicu i sve po potpunom kontrolom.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Takuya Ogiwara, ulazi Maxime Bernauer.
47' Petković je pucao s 13-14 metara prema suprrotnom kutu, lopta ide malo pokraj gola.
53'
GOL! Qarabağ - Dinamo 0:2
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Matheus Silva.
53' Dinamo odlazi na 2:0 u ovom susretu i 5:0 ukupnih! Bernauer je sjajno proigrao Sučića koji bježi, ulazi u 16 metara, puca, vratar odbija loptu, ali na nogu svog braniča Matheusa Silve od kojeg lopta ide u mrežu!
64' Martin Baturina ima problema i čini se da će morati napustiti igru, lošas, loša vijest.
65'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Marko Rog.
65'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Juan Cordoba.
69'
Žuti karton dobio je Patrick Andrade.
77'
Izmjena! Izlazi Juninho, ulazi Nariman Akhundzade.
77'
Izmjena! Izlazi Leandro Andrade, ulazi Tural Bajramov.
79' Dinamo baš rutinski dovršava posao, Sve je bliže trenutak kada će i službeno potvrditi nastup u Ligi prvaka.
80'
Izmjena! Izlazi Marko Pjaca, ulazi Dario Špikić.
80'
Izmjena! Izlazi Patrick Andrade, ulazi Aleksej Isaev.
80'
Izmjena! Izlazi Matheus Silva, ulazi Abbas Hüseynov.
83' Novi problem za Jakirovića, ne može niti Pierre-Gabriel, mora i ona van iz igre. Nakon Baturiner, još jedan važan igrač je ozlijeđen.
84'
Izmjena! Izlazi Ronaël Julien Pierre-Gabriel, ulazi Arber Hoxha.
85' Nekoliko pokušaja domaćina, ali Nevistić sve to mirno zaustavlja.
87'
Izmjena! Izlazi Abdellah Zoubir, ulazi Hamidou Keyta.
88'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Kevin Medina.
88' Pobjegao je Sučić, Medina ga srušio s leđa, čisti drugi žuti karton.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Dinamo je u Ligi prvaka!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!