Barcelona 7:0 Valladolid
Valladolid

Sedmica Barcelone protiv Jurićevog Valladolida, Olmo ponovno zabio

Branimir Korać • subota, 31.08.2024.

Četiri od četiri Barcelone. Ovaj put izgledala je najuvjerljivije i igrom i rezultatom, a Valladolid je stradao sa 7:0...

Valladolid je doputovao u Barcelonu bez nekih velikih očekivanja, svjestan kako ga očekuje jako težak posao, ali opet s nadom da može izbjeći poraz.

Igraj na utakmice La Lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Međutim poklopilo se da je Barcelona bila raspoložena, već polovicom prvog poluvremena se odvojila, a kada je tako, onda je opuštenija i još opasnija.

Valladolid je izdržao prvih 20 minuta, a onda su stvari nezaustavljivo krenule nizbrdo.

U 20. minuti povela je Barca pogotkom Raphinhe nakon odlične dugačke lopte Cubarsija da bi četiri minute kasnije Yamal odlično dao loptu iza leđa Valladolidove obrane, uzeo ju je Lewandowski i hladno zabio.

Za kraj prvog poluvremena poentirao je i Jules Kounde koji se odlično snašao u gužvi u kaznenom prostoru.

Slično kao u prvom dijelu, u drugom dijelu je također trebala 20-ak minuta za pogodak i to je ponovno Raphinha bio strijelac, a isti igrač u 72. minuti postiže hattrick.

U 82. minuti do pogotka je stigao i Dani Olmo koji je kao na treningu prošao kroz obranu, tamo još malo prevario čuvara i lako zabio.

Bilo je tu već 6:0, a točku na i stavio je Ferran Torres u 85. minuti.