Brest 4:0 Saint-Étienne
Saint-Étienne

Brest proradio, napunio mrežu St. Etiennea i zakucao ga za dno

Branimir Korać • subota, 31.08.2024.

U prvom subotnjem susretu trećeg kola Ligue 1 Brest je ugostio St. Etienne i upisao visoku pobjedu 4:0...

Prošla sezona bila je sjajna za Brest, ali prvi susreti u novoj sezoni nisu završili onako kako su u klubu očekivali. Upisala su dva glatka poraza i Brest se našao na dnu ljestvice.

Igraj na utakmice Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Baš zato je današnji dvoboj protiv St. Etiennea bio vrlo bitan, a u konačnici Brest je upisao visoku 4:0 pobjedu i pobjegao u sredinu poretka.

S druge strane St. Etienne je preuzeo njegov fenjer i nalazi se na dnu bez bodova i s gol razlikom 0:7.

Domaćin je u svakom poluvremenu postigao po jedan pogodak. Već u desetoj minuti Mahdi Camara pogodio je za 1:0 da bi drugi pogodak postigao u 32. minuti Romain del Castillo iz kaznenog udarca.

U drugom dijelu Brest je dovršio posao, Ludovic Ajorque i Kenny Lala postavili su konačnih 4:0. test