SuperSport HNL, 5. kolo, 01.09.2024, 18:15 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Patrik Kolarić, Luka Bajić, Nikola Kečkiš; 4. sudac: Tihomir Pejin
Varaždin
Susret počinje u 18:15 sati.
 Čeka se početak utakmice.
1' Kreće dvoboj.
4' Malo bolji ulazak gostiju u dvoboj, ali ipak bez konkretnijeg udarca.
8' Prvi izlazak Lokomotive prema naprijed, Varaždin je prebacio na obrambeni segment.
13' Mitrovski je bio u dobroj poziciji za udarac s ruba 16 metara, ali nije se najbolje snašao.
17'
Žuti karton dobio je Art Smakaj.
18' Pišemo pokušaj glavom Nekića, ali nije bio opasan.
20'

Jako dobra akcija Varaždinaca, Šego je odigrao povratnu za Dabru koji potpuno usamljen puca s 8-9 metara, ali ravno u Šubarića!

20' Mitrovski je pucao, od bloka lako hvata Šubarić.
24' Lamine Ba nije najbolje zahvatio loptu nakon centaršuta, otišlo je preko gola.
26'
Žuti karton dobio je Antonio Boršić.
27' Čop je pucao iz slobodnog udarca, Zelenika lako hvata.
27' Pauza za osvježenje
29' Nastavlja se utakmica.
33' Solidan udarac Varaždinaca izvana, hvata to Šubarić. Vrlo brzo obrana Lokomotive gubi loptu, gosti su u dobroj poziciji, ali Dabro nije uputio šut na vrijeme.
34' Probao je Mudražija, ali ide to visoko preko gola.
35'

Kakva sekvenca Varaždina! Prvo je udarac Šege obranio Šubarić, nakon toga vratar Lokomotive brani udarac Mitrovskog, a uslijedio je još jedan pokušaj istog igrača koji završava na stativi!

41' Odličan solo prodor Mudražije, ali nije bilo udarca! Izbacuju gosti u korner.
43' Udarac Goričana netko je malo skrenuo, ali Zelenika ipak otklanja opasnost.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+1' Šegin udarac ide preko gola! Traži udarac iz kuta, no pokazano je na gol aut.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46' Kreće drugo poluvrijeme.
50' Kazneni udarac za Varaždin, Šubarić je srušio Šegu!
51'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Dimitar Mitrovski.
51'

Pogodio je Šubarić stranu, ali lopta je ipak ušla u mrežu.

56'
Izmjena! Izlazi Domagoj Antolić, ulazi Feta Fetai.
56'
Izmjena! Izlazi Silvio Goričan, ulazi Mirko Sušak.
58' Loš udarac Dabre u izglednoj situaciji.
66' Udarac Mitrovskog iz voleja završio je u bloku i otišao u korner.
68'
Izmjena! Izlazi Marko Dabro, ulazi Luka Škaričić.
78'

Odličan prodor Šege i povratna lopta za Mitrovskog koji po drugi put danas pogađa vratnicu!

79' Čop se izborio za udarac, ali otišlo je iznad grede.
80'
Izmjena! Izlazi Robert Mudražija, ulazi Balša Tošković.
82'
Izmjena! Izlazi Mario Marina, ulazi Tomislav Duvnjak.
82'
Izmjena! Izlazi Dimitar Mitrovski, ulazi Jurica Poldrugač.
84'

Još jedna sjajna šansa Varaždina, ali udarac Mamića brani Šubarić!

85'
Žuti karton dobio je Duje Čop.
85'
Žuti karton dobio je Leon Belcar.
86'
Izmjena! Izlazi Art Smakaj, ulazi Mody Mamadoue Boune.
86'
Izmjena! Izlazi Fran Karačić, ulazi Antonio Baždarić.
89'
Žuti karton dobio je Feta Fetai.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Luka Mamić, ulazi David Mištrafović.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Michele Šego, ulazi Niko Domjanić.
90'+4'
Žuti karton dobio je Marko Vranjković.
90'+6' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!