Monaco 1:1 Lens
Lens

Monaco u dramatičnoj završnici ostao bez pobjede protiv Lensa

Branimir Korać, HINA • nedjelja, 01.09.2024.

U susretu trećeg kola Ligue 1 Dinamov protivnik iz Lige prvaka, Monaco, remizirao je protiv Lensa...

U prvom nedjeljnom ogledu trećeg kola francuske Ligue 1 nije bilo pobjednika, nogometaši Monaca i Lensa su odigrali 1:1.

Igraj na utakmice Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Do međusobnog susreta obje su momčadi upisale startne dvije pobjede te nisu primile ni jedan pogodak. Oba su niza po pitanju oba kluba prekinuta, a u ovom susretu oba su pogotka postignuta u samoj završnici.

U prvom poluvremenu Lens je morao voditi, ali je u nekoliko navrata okvir vrata spašavao domaćina. Monaco je poveo u 84. minuti kada je, nakon kornera, odlično glavom s deset metara pucao švicarski reprezentativac Zakaria i pogodio za 1:0. Monaco tri boda nije uspio zadržati. U nadoknadi je dosuđen jedanaesterac za goste, a Frankowski je u 94. minuti pogodio za konačnih 1:1.

Monaco će biti jedan od osam suparnika Dinama u ovosezonskoj Ligi prvaka. Taj se susret igra u Zagrebu, u sklopu 2. kola, 2. listopada. test