SuperSport HNL, 5. kolo, 01.09.2024, 20:45 h, Rujevica
Suci: Duje Strukan, Alen Jakšić, Hrvoje Radić; 4. sudac: Ante Terzić
1:1(0:1) Dinamo
Bruno Petković 23'
Dinamo
Susret počinje u 20:45 sati.
1' Krenula je utakmica
8' Čvrsto za sada s obje strane, kako smo mogli i pretpostaviti.
16'

Prva šansa na susretu, prošao je Petković po desnoj strani, ušao u kazneni prostor i odigrao za Kulenovića koji trese okvir gola!

23'
GOL! Rijeka - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Bruno Petković. Asistent je Martin Baturina.
23'

Dinamo dolazi do vodstva! Baturina je odigrao za Petkovića, napadač gostiju ulazi u kazneni prostor, izvlači na ljevicu i pogađa suprotni kut.

28' Udarac Baturine bio je vrlo dobar, ali ipak je otišao iznad grede.
30'
Žuti karton dobio je Ante Majstorović.
36' Dva dolaska Rijeke pred Dinamov gol, ali obrana gostiju otklanja obje opasnosti.
38'

Ubačaj Pašalića završava na gredi!

40' Nešto bolji pokušaj Baturine, nego prije desetak minuta. Bilo je jako blizu okvira gola.
41'

Rijeka dolazi do poravnanja. Proigravanje za Andrića, zaspala je obrana Dinama, a novi napadač Riječana lako matira Nevistića.

43'

Ipak je dosuđeno zaleđe.

45' Tri minute nadoknade.
45'+1'
Žuti karton dobio je Dejan Petrovič.
45'+2'
Žuti karton dobio je Petar Sučić.
45'+5' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Dario Špikić.
46'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Marko Rog.
46' Kreće drugo poluvrijeme.
47' Pašalić je pucao izvana, ali ravno u ruke vratara Dinama.
50'
GOL! Rijeka - Dinamo 1:1
Mrežu je zatresao Veldin Hodža. Asistent je Niko Janković.
50'

Rijeka dolazi do poravnanja. Janković je odigrao povratnu za Hodžu na rubu 16 metara, igrač domaće momčadi lijepo je poklopio loptu i šalje je u mrežu!

58' Rijeka igra definitivno bolje u drugom poluvremenu.
61' Janković se izborio za udarac, ali otišlo je iznad gola.
63' Samy Mmaee ima određenih problema s ozljedom i ne može nastaviti.
64'
Izmjena! Izlazi Samy Mmaee A Nwambeben, ulazi Stefan Ristovski.
66'
Žuti karton dobio je Josip Mišić.
68'
Žuti karton dobio je Komnen Andrić.
71' Pašalić šutira izvana, hvata to Nevistić. Bolja igra Rijeke drugo poluvrijeme.
72'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Juan Cordoba.
74'
Izmjena! Izlazi Gabriel Rukavina, ulazi Toni Fruk.
78'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Luka Stojković.
79' Janković je opet okušao udarac, ali ponovno ide van okvira gola.
80' Petković je pucao glavom nakon ubačaja iz slobodnog udarca, ali nije bio najprecizniji.
84'
Izmjena! Izlazi Veldin Hodža, ulazi Näis Djouahra.
88'
Izmjena! Izlazi Marco Pašalić, ulazi Stjepan Radeljić.
90' Jako oštar start Cordobe, Đalović je praktički ušao u teren.
90'
Žuti karton dobio je Juan Cordoba.
90' Šest minuta nadoknade.
90'
Žuti karton dobio je Radomir Đalović.
90'
Žuti karton dobio je Mladen Devetak.
90'+2' Djouahra se izborio za udarac, ali uhvatio je loptu Nevistić!
90'+7' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!