Brodić strijelac i asistent, treći njegov gol u posljednje četiri utakmice

Branimir Korać • nedjelja, 01.09.2024.

Ujpest je povezao dvije pobjede i napredovao je na ljestvici mađarskog prvenstva do visoke četvrte pozicije. U šestom kolu slavio je kod Kecskemetija s 3:1 uz novi pogodak Frana Brodića...

Fran Brodić nastavio je u istom ritmu, u svim utakmicama u kojima je zabio pogodak, Ujpest je slavio. Nema Brodićevog pogotka, nema niti pobjede.

Igraj na utakmice mađarskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Kod Kecskemetija je slavio s 3:1, a Brodić osim što je upisao pogodak, upisao je i asistenciju.

Kecskemeti jer dobro krenuo i poveo pogotkom Leventea Katone u 30. minuti, ali četiri minute kasnije Ujpest poravnava preko Marka Mucsanyjija.

U drugom dijelu gosti su napravili preokret. U 64. minuti Brodić je došao do svog trećeg ovosezonskog pogotka, a 12 minuta kasnije asistirao je Matiji Ljujiću za konačnih 3:1.