Juventus i Roma bez pobjednika, Bradarić debitirao u pobjedi Verone

Branimir Korać • ponedjeljak, 02.09.2024.

Završeno je treće kolo talijanske Serie A i to velikim susretom između Juventusa i Rome koji nije ispunio očekivanja...

Verona je uzela sva tri boda u gostima kod Genoe kojoj je to prvi poraz, a Verona pak s petog mjesta ulazi u prvu reprezentativnu stanku.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Genoa je mogla povesti nakon pola sata igre kada je Johan Vasquez zatresao gredu.

Nakon deset minuta igre u drugom dijelu gosti su poveli pogotkom Jacksona Tchatchoue.

Niti deset minuta kasnije kazneni udarac za goste zbog igranja rukom, a Casper Tengstedt pogađa za 2:0.

U domaćem sastavu Milan Badelj igrao je do 60. minute kada ga je zamijenio Ruslan Malinovski, a kod gostiju debitirao je u 87. minuti Domagoj Bradarić koji je zamijenio Darka Lazovića.

Juventus i Roma odigrali su bez pogodaka u susretu u kojem nije bilo previše prilika, a remi je na kraju realan ishod.

Fiorentina je remizirala s Monzom 2:2 i može na kraju biti prezadovoljna ishodom. Gubila je 2:0, bila na rubu poraza, ali se uspjela vratiti.

Milan Đurić je već u 18. minuti doveo Monzu u vodstvo, a na 2:0 povisio je Daniel Maldini.

Neposredno prije odlaska na odmor Moise Kean je smanjio i malo popravio situaciju Fiorentine uoči nastavka. U drugih 45 minuta domaćin je potpuno dominirao, a do zasluženog poravnanja stigao je u 96. minuti pogotkom Robina Gosensa.

Marin Pongračić na jednoj i Mirko Marić na drugoj strani, ostali su na klupi.

Udinese i dalje ne zna za poraz, novu pobjedu ostvario je kod kuće protiv Coma. Slavili sudomaćini s 1:0 pogotkom Brennera iz 43. minute.

U 95. minuti imali su gosti kazneni udarac za remi, ali Patric Cutrone pogodio je vratnicu. test