Slavili identičnim rezultatom: Dodig u drugom kolu, a Poljičak ušao u glavni turnir

Branimir Korać • ponedjeljak, 02.09.2024.

Dvojica od trojice Hrvata preskočili su svoje prepreke na ovotjednim Challengerima. Matej Dodig prošao je u drugo kolo u Istanbulu dok je Mili Poljičak izborio glavni turnir u Genovi...

Matej Dodig imao je lagan posao na početku puta na Challengeru u Istanbulu. Protivnik mu je bio domaći igrač Tuncay Duran koji nije u 1000 najboljih, a Dodig ga je svladao u dva seta.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dodig je u svakom setu stigao do jednog breaka, domaćem igraču nije dopustio niti jednom da mu oduzme servis te je prošao u drugo kolo.

U drugom kolu igrat će protiv boljeg iz meča između Duje Ajdukovića i Ramkumara Ramanathana.

Mili Poljičak identičnim rezultatom svladao je Talijana Giovannija Oradinija i prošao u glavni turnir.

Nino Serdarušić nije uspio, on je poražen u finalu kvalifikacija u austrijskom Tullnu sa 6:4, 6:4. Bolji je bio Slovenac Blaž Rolatest