Bivši igrači Hajduka i Rijeke slomili otpor GOŠK-a, Pranjić još uvijek bez boda

Mihaela Bradovski • utorak, 03.09.2024.

U petom kolu Premijer lige BiH Borac je u Banja Luci glatko s 3:0 slavio protiv GOŠK-a iz Gabele koji još uvijek nema niti bod...

Iznenađenja nije bilo, u susretu petog kola Premijer lige BiH Borac je u Banja Luci slavio s 3:0 protiv GOŠK-a iz Gabele.

Igraj na utakmice Premijer lige BiH na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Danijel Pranjić još uvijek nije uspio pokrenuti gostujuću momčad koja i dalje ima nulu na kontru i na samom dnu je ljestvice s gol razlikom 2:10, uz najmanje postignutih i najviše primljenih golova u ligi.

Gosti su izdržali 54. minute i dotad su u biti dobro kontrolirali domaćina koji je uputio samo dva udarca prema golu u prvom poluvremenu.

U toj 54. minuti domaćin je poveo i to golom Dine Skorupa, nekadašnjeg juniora Hajduka.

Samo dvije minute kasnije na semaforu je bilo već 2:0, a strijelac je bio Srđan Grahovac, bivši veznjak Rijeke.

Ubrzo su gosti ostali bez isključenog Davidea Martića i domaćin je mirno priveo susret kraju još jednim pogotkom koji je postigao Enver Kulašin.

Nakon silnih odgoda, Borcu je ovo tek druga utakmica u prvenstvu ove sezone i druga pobjeda. test