EP 2025. (U-21), kvalifikacije, skupina G, 05.09.2024, 17:00 h, Zagreb, ŠC Rudeš
Suci: Rob Hennessy, Dermont Broughton, Emmett Dynan (Irska)
Lukas Kačavenda
59'
17
Franjo Ivanović
59'
20
Anton Matković
59'
6
Veldin Hodža
68'
16
Leon Belcar
79'
Gutti Dahl-Olsen
72'
17
Bergur Poulsen
79'
13
Beinir Nolsoe
87'
14
Aron Ellingsgaard
87'
11
Leivur Guttesen
87'
Eydun Klakstein
Susret počinje u 17:00 sati.
 Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo na Rudešu dočekuje Farske Otoke.
1' Počeo je susret.
10' Dobar početak Hrvatske, očekivano inicijativa je tu, Hrgović je sada dobro ubacio prema Šotičeku koji nije uspio doći do lopte.
14' Zvonarek iz kornera, Vušković glavom šalje na drugu vratnicu otkud puca Prpić ipak preslabo za gostujućeg vratara.
31'
Žuti karton dobio je Domagoj Bukvić.
32' Puno igre na sredini terena, s malo prilika, a sada je monotoniju razbio Nielsen koji je skrenuo loptu prema golu Čavline, a on sjajno brani taj pokušaj.
34' Soldo se izborio za prostor i opalio s 18 metara, ali lopta ide daleko od gola.
35'
Žuti karton dobio je Noah Mneney.
38' Kazneni udarac za Hrvatsku! Rusborg ruši u 16 metara Vidovića!
39'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Marin Ljubičić.
39' Ljubičić lakoćom, golman nije pogodio stranu!
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, Hrvatska vodi 1:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Velika obrana Čavline, nakon kornera lopta je išla prema golu, ali vratar Osijeka sjajno reagira i refleksno brani.
55' Šotiček je odlično prošao lijevom stranom, gađao u prvi kut, vratar gostiju odlično brani.
59' Ponovno spašava Čavlina! Dam je pucao iz okreta, Čavlina brani!
59'
Izmjena! Izlazi Marin Šotiček, ulazi Lukas Kačavenda.
59'
Izmjena! Izlazi Lovro Zvonarek, ulazi Franjo Ivanović.
59'
Izmjena! Izlazi Marin Ljubičić, ulazi Anton Matković.
65' Udarac Bardarsona izvana, Čavlina brani. Svaka čast Čavlini, ali Farski otoci su u drugom dijelu opasniji od Hrvatske.
68'
Izmjena! Izlazi Gabriel Vidović, ulazi Veldin Hodža.
72'
Izmjena! Izlazi Jorgen Nielsen, ulazi Gutti Dahl-Olsen.
74'
Crveni, isključujući karton dobio je Gullbrandur Oregaard.
74' Izravni crveni karton, Matković se probio, a branič s Farskih Otoka ga ruši kao posljednji igrač.
79'
Izmjena! Izlazi Olaf Bardarson, ulazi Bergur Poulsen.
79'
Izmjena! Izlazi Ante Crnac, ulazi Leon Belcar.
87'
Izmjena! Izlazi Poul Kallsberg, ulazi Beinir Nolsoe.
87'
Izmjena! Izlazi Heini Sorensen, ulazi Aron Ellingsgaard.
87'
Izmjena! Izlazi Martin Agnarsson, ulazi Leivur Guttesen.
88' Novi kazneni udarac za Hrvatsku, Kačavenda je srušen u 16 metara.
89'
GOL! 2:0! Najstrožu kaznu realizirao je Franjo Ivanović.
89' Ivanović bez problema pogađa kut, vratar je pogodio stranu, ali nije mogao do lopte! 2:0!
90' Četiri minute nadoknade.
90'+3'
GOL! Hrvatska (U21) - Farski Otoci (U21) 2:1
Mrežu je zatresao Beinir Nolsoe.
90'+3' Smanjuju Farski Otoci, ubačena je lopta u 16 metara, Nolsoe je pobjegao Hrgoviću i lako zabio za smanjenje.
90'+5' Kraj, Hrvatska odnosi pobjedu 2:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!