Liga nacija 2024, Liga C, skupina 2, 1. kolo, 06.09.2024, 18:00 h
Litva 0:1 Cipar
Cipar

Ciprani otvorili Ligu nacija pobjedom u Kaunasu, Pajač dijelio pravdu

Mihaela Bradovski • petak, 06.09.2024.

U prvom susretu skupine 2 Lige C Lige nacija Litva je ugostila Cipar, a gosti su slavili s 1:0...

Ciprani mogu biti vrlo zadovoljni kako su otvorili nastup u Ligi nacija. Prvo gostovanje imali su kod Litve i upisali su pobjedu 1:0.

Igraj na utakmice Lige C Lige nacija na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Litva je odlično krenula i prijetila je od prve minute, u prvih 20 minuta imala je već tri lijepe prilike, ali nije zabila.

S druge strane Cipar je praktički iz svoje prve prave konkretne prijetnje došli do vodstva, u 34. minuti Marinos Tzionis pronašao je Ioannisa Pittasa, a on pogađa za vodstvo.

U drugom dijelu Litavci su u dva navrata tražili kazneni udarac, ali Igor Pajač u oba navrata procijenio je kako je sve bilo čisto i rezultat se do kraja nije mijenjao.