Iva Primorac zaustavljena u polufinalu turnira u Beču

Mihaela Bradovski • subota, 07.09.2024.

Iva Primorac nije uspjela izboriti prolaz u finale ITF turnira u Beču. Bugarka Lia Karatančeva slavila je s 2:0 u setovima...

Sat i 45 minuta trebalo je Liji Karatančevoj da dođe do pobjede protiv Ive Primorac u polufinalu turnira u Beču.

Karatančeva je bila raspoložena i upisala je pobjeda sa 6:2, 6:3, rezultatski vrlo lako, ali vrijeme trajanja meča otkriva kako nije bilo baš najjednostavnije.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Bugarka je krenula s 5:0 u meč, Primorac je uspjela vratiti jedan break, ali ne i potpuno se vratiti i set.

I u drugi set Karatančeva je ušla s breakom, imala je i četiri break lopte za dupli break, ali umjesto da prelomi meč u potpunosti, dozvolila je povratak hrvatskoj tenisačici.

Vratila se Primorac na 3:3, ali izgubila je maratonski sljedeći meč i otplovila u poraz. test