Mate Pavlović
60'

Alen Šušnić
Susret počinje u 17:00 sati.
 U susretu četvrtog kola SuperSport Prve NL Jarun u Sigetu dočekuje momčad Dubrave. Obje momčadi nakon tri odigrana kola još uvijek ne znaju za poraz.
1' Počeo je susret.
9' Još uvijek bez pravih prilika u Sigetu, tek jedan obećavajući centaršut Ibaneza koji nije došao do njegovih suigrača.
20' Ne može se reći da se igra loše, ali i jedni i drugi se trenutno prikazuju boljima u fazi obrane nego u napadu.
22'
GOL! Jarun - Dubrava 0:1
Mrežu je zatresao Alef Firmino dos Anjos.
22' Dubrava vodi 1:0! Firminje vukao loptu od centra, došao do 18-19 metara i umjesto dodavanja odlučio se na udarac te zabio u donji kut za 1:0!
30' Dolazi Jarun do pogotka, ali zaleđe! Dojam je da je Jarun oštećen, ubacio je Ibanez idealno na drugu vratnicu gdje Tadić glavom šalje loptu u mrežu.
41' Umalo novi pogodak i opet Firmino. Janjiš je ubacio, Firmino je pucao glavom, ali lopta ide pokraj gola.
42' Kakav promašaj Firmina! Raužan je ubacio pred gol, Firmino je bio sam na petercu, ali nije zahvatio loptu!
45' Odličan udarac Juranovića izvana, lopta je išla u sam kut, ali brani Curcija.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Sjajan udarac Pranjića s 18 metara, greda je spriječila eurogol!
45'+4' Kraj vrlo dobrog prvog dijela, 0:1.
46'
Izmjena! Izlazi Amar Zahirović, ulazi Vito Matijević.
46'
Izmjena! Izlazi Jan Raužan, ulazi Arijan Brković.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52' Dobar ulazak Jaruna u drugi dio, već nekoliko potencijalno opasnih situacija u 16 metara.
56'
Izmjena! Izlazi Tin Levanić, ulazi Aleks Stojaković.
59'
GOL! Jarun - Dubrava 1:1
Mrežu je zatresao Josip Tadić. Asistent je Jakov Pranjić.
59' Jarun zasluženo poravnava! Pranjić je prošao lijevom stranom i ubacio pred gol gdje Tadić trzajem glavom šalje loptu u mrežu!
60'
Izmjena! Izlazi Lukas Zahora, ulazi Mate Pavlović.
64'
Žuti karton dobio je Vito Matijević.
68' Pranjić je ubacio iz kornera, glavom s prve vratnice puca Stojaković, lopta ide pokraj gola.
74'
Izmjena! Izlazi Josip Tadić, ulazi Borna Bilobrk.
76' Dobra lopta prema Tunjiću, puca s 13-14 metara, a lopta od bloka mijenja smjer, no nije prevarila vratara Curciju.
79' Odlična prilika! Pucao je Juranović i pogodio Palića kod kojeg ostaje lopta, on puca iz okreta, preko gola.
84' Pranjić je odlično zahvatio loptu na nekih 17 mtara, opalio iz voleja malo pokraj gola.
84'
GOL! Jarun - Dubrava 2:1
Mrežu je zatresao Karlo Abramović.
84' Sjajan pogodak Abramovića za preokret! Dobio je loptu na lijevoj strani kaznenog prostora i onda odlično pogodio u suprotni kut!
85'
Izmjena! Izlazi Karlo Abramović, ulazi Tomislav Turčin.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5'
GOL! Jarun - Dubrava 3:1
Mrežu je zatresao Borna Bilobrk. Asistent je Vito Matijević.
90'+5' Pogodak za kraj, Matijević je ubacio, a Bilobrk s druge vratnice pogodio praznu mrežu!
90'+6' Kraj susreta, 3:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!