SuperSport HNK, 1/16 finala, 10.09.2024, 16:30 h, Donji Andrijevci, Tomislav Buhač

Branimir Korać • utorak, 10.09.2024.

Istra 1961 izborila je prolaz u osmninu finala SuperSport Hrvatskog kupa slaveći s 2:0 u Donjim Andrijevcima protiv domaćeg Tomislava...

Krešimir Trepšić
59'
7
Karlo Kadić
72'
15
Mihael Pudić
72'
8
Stjepan Tolić
84'
18
Marin Petrović
84'
Dražen Blekić
22
(do 64')

Paolo Tramezzani

Paolo Tramezzani nije previše eksperimentirao u Donjim Andrijevcima. Shvatio je ozbiljno ovaj dvoboj šesnaestine finala Kupa i na travnjak poslao vrlo snažnu postavu.

Igraj na utakmice SuperSport HNK-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Međutim unatoč tome Istra se mučila, punih 70 minuta nije mogla probiti domaći bedem i tek u posljednjih 20 minuta osigurala je prolaz dalje.

Istra je stigla do vodstva u 70. minuti iz kaznenog udarca koji je skrivio Hrvoje Galović, a koji je realizirao Dario Marešić i nakon toga gosti su imali lakši posao.

Tri minute kasnije domaćini ostaju i s igračem manje nakon što je Branimir Kokotović izgubio živce i sudac Škobić poslao ga u svlačionicu.

Točku na i stavio je Mario Čuić pogotkom za konačnih 2:0 u 81. minuti susreta. test