SuperSport HNK, 1/16 finala, 10.09.2024, 16:30 h
Jadran Poreč 0:2 Mladost Ždralovi
Mladost Ždralovi

Mladost ponovno slavila u Poreču, nije se ponovila prošla sezona

Branimir Korać • utorak, 10.09.2024.

Jadran i Mladost ponovno su se sastali u šesnaestini finala SuperSport Hrvatskog kupa, ali ovaj put Porečani nisu uspjeli doći do pobjede...

Prošle sezone Jadran i Mladost iz Ždralova dva puta su se susreli u samo tri dana u Poreču, a isto se dogodilo i ove godine.

Igraj na utakmice SuperSport HNK-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Prošle godine Jadran je slavio u Kupu pa izgubio u prvenstvu, ove sezone prvo su se za vikend sastali u prvenstvu gdje je Mladost slavila s 2:1, a onda je slavila i sada u Kupu s 2:0.

No nije to bio lagan posao za sastav iz Ždralova, pomogli su i domaćini i gosti su u konačnici bili sretniji protivnik.

U završnici prvog poluvremena autogolom domaćeg vratara Filipa Marića Mladost je povela, a 95. minuti Luka Pisačić otklonio je svaku dvojbu golom za 2:0.

Mladost je tako izborila prolaz u drugo kolo, odnosno osminu finala, a tamo će igrati protiv Bilogore ili Hajduka. test