Marko Vranjković 58'
Lokomotiva

Samobor rano zabrinuo Lokose, kvaliteta ipak na kraju presudila

Mihaela Bradovski • srijeda, 11.09.2024.

Lokomotiva je preskočila prvu prepreku u SuperSport Hrvatskom kupu. U gostima kod Samobora slavila je s 4:2 iako je gubila 2:0...

Luka Kahlina
73'
11
Dino Krajačić
73'
44
Angelo Bernardo Radović
81'
3
Jakov Kveštak
86'
33
Luka Landeka
86'
Silvijo Čabraja

Očekivali su Lokosi lagan posao kod četvrtoligaša iz Samobora, ali vrlo brzo našli su se u problemima iz kojih su se morali vaditi.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ništa čudno i dosad neviđeno, nerijetko su slabiji protivnici znali doći prvi do pogotka na rani entuzijazam i motivaciju, međutim kasnije je ipak kvaliteta i bolja pripremljenost dolazila do izražaja.

Slično je bilo i u Samoboru gdje je Silvijo Čabraja nakon prvih 20 minuta imao itekako razloga za ljutnju na svoje igrače. Samobor je već u 16. minuti vodio s 2:0 golovima Vanje Kulenovića i Ivana Brekala.

Probudilo je to Lokose koji su uspjeli do odlaska na odmor s dva gola Duje Čopa doći do povratka u meč i poravnanja na 2:2.

Čabraja je na početku drugog poluvremena poslao na travnjak Roberta Mudražiju, a on je kompletirao preokret golom za 3:2 u 56. minuti, a samo dvije minute kasnije Marko Vranjković povisio je na 4:2.

To je bilo to, domaćin nije imao snage za povratak u utakmicu i Lokomotiva je slavila te izborila prolaz uz debi Tonija Silića, Luke Vrbančića i Marka Pajačatest