SuperSport HNK, 1/16 finala, 11.09.2024, 16:30 h, Đakovo
Mesaque Dju 92'
Gorica

Dogan od junaka do tragičara, Gorica tek na jedanaesterce do prolaza

Mihaela Bradovski • srijeda, 11.09.2024.

Teškom mukom Gorica je prošla u osminu finala SuperSport Hrvatskog kupa. Igrala je protiv Đakova Croatije i tek boljim izvođenjem jedanaesteraca prošla je u osminu finala...

David Šušak
60'
6
Marko Valentić
67'
10
Karlo Ljulj
67'
18
Renato Lulić
81'
21
Marin Zrakić
108'

Rajko Vidović

Četvrtoligaš iz Đakova pošteno je namučio Goricu u šesnaestini finala SuperSport Hrvatskog kupa. Rajko Vidović ne može biti zadovoljan, nakon više od 120 minuta igre njegova momčad nije uspjela svladati protivnika koji igra tek u četvrtom rangu hrvatskog nogometa.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Vidović je koristio dosta prvotimaca, ali je dao i priliku nekim igračima koji su dosad igrali manje, međutim teško da su se uspjeli nametnuti.

Nakon 90 minuta pogodaka nije bilo i otišlo se u produžetke gdje je Gorica odmah došla do vodstva i to preko Mesaquea Geremiasa Djua, tek pristiglog igrača koji bi trebao pojačati konkurenciju na krilnim pozicijama.

I kada se činilo da će Gorica uspjeti kroz produžetke doći do prolaza, Mislav Dogan u 118. minuti izjednačio je na 1:1.

Otišlo se u raspucavanje s 11 metara, za Goricu su pogađali Mario Maloča, Marko Kolar, Krešimir Krizmanić, Adrion Pajaziti i Jurica Pršir, a za domaćina Moises Luiz Correa, Karlo Ljulj, David Šušak i Renato Lulić dok u petoj seriji strijelac Dogan nije zabio i Gorica je prošla dalje. test