65'
Branko Karačić
87'
Izmjena! Izlazi Ivan Dominić, ulazi Nikola Jakovljević.
81' Mateo Andačić još jednom! Sjajna forma i sjajan pogodak, Simmonds je dao povratnu na 14-15 metara, a Andačić snažnim udarcem pogađa u kut!
81'
GOL! Dubrava - Vukovar 1991 1:2
Mrežu je zatresao Mateo Andačić. Asistent je Keyendrah Qwamalik Tegan Simmonds.
76' Poravnava Vukovar! Sjajna asistencija Gonzaleza za Bončinu koji ulazi u kazneni prostor i gađa u suprotni kut za poravnanje!
76'
GOL! Dubrava - Vukovar 1991 1:1
Mrežu je zatresao Toni Lun Bončina. Asistent je Robin de Jesus Gonzalez Ruiz.
71'
Izmjena! Izlazi Matija Tunjić, ulazi Branimir Ćavar.
71'
Izmjena! Izlazi Lukas Zahora, ulazi Mate Pavlović.
69' Velika obrana Mustapića! Andačić je odlično ubacio, Bončina glavom pucao s prve vratnice, Mustapić odbija s gol linije.
65'
Izmjena! Izlazi Niko Garić, ulazi Keyendrah Qwamalik Tegan Simmonds.
52' Dobra situacija za Bončinu, Gonzalez je ubacio, Slovenac puca glavom, malo pokraj gola.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Karlo Bungić, ulazi Paul Bismarck Tabinas.
46'
Izmjena! Izlazi Marlon Roos Trujillo, ulazi Vanja Pelko.
45'+1' Kraj prvog dijela, 1:0.
45' Minuta nadoknade.
44' Dubrava vodi 1:0 i to kakvim pogotkom! Juranović je ubacio iz kornera, lopta se odbila do Pavleka koji je pucao škaricama, Mandić nije dobro reagirao i lopta odlazi u mrežu!
44'
GOL! Dubrava - Vukovar 1991 1:0
Mrežu je zatresao Dominik Pavlek.
41' Dosta nezgodan ubačaj na pet metara, Jukić je išao na loptu i bio za malo prekratak, pa je Mustapić refleksno odbio nogom.
35' Travnjak zasad dosta solidno izdržava s obzirom na to kakvi su vremenski uvjeti vladali protekla dva dana. Igra se borbeno, ali nedostaje više koncentracije u posljednjih 25-30 metara.
33'
Žuti karton dobio je Tin Ljubanović.
17'
Žuti karton dobio je Karlo Bungić.
13' Tri udarca u blok, Firmino je dva puca pogađao igrača ispred sebe s nekih 6-7 metara, lopta se odbila do Tunjića koji također gađa u blok.
8' Bončina je bio uporan i uzeo je loptu domaćinima, pronašao Roosa koji s nekih 18 metara iskosa puca vrlo neprecizno.
5' Prvi konkretniji pokušaj na susretu, Dominić s nekih 22-23 metra puca pokraj gola.