Milan
Milan 4:0 Venezia

Milan u pola sata utrpao četiri gola novom prvoligašu

Petar Jenjić • subota, 14.09.2024.

Nogometaši Milana upisali su rutinsku pobjedu u susretu četvrtog kola Serie A. Na San Siru slavili su protiv Venezije s 4:0, a sva četiri gola zabili su u prvih pola sata...

U posljednjem današnjem susretu četvrtog kola španjolske Primere, nogometaši Milana glatko su slavili na domaćem terenu protiv novog prvoligaša Venezije. Konačan rezultat bio je 4:0.

Igraj na Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je poveo već u drugoj minuti susreta kada je iz vrlo teškog kuta poentirao Theo Hernandez. Puno bolje mogao je reagirati i vratar gostujuće momčadi Jesse Joronen.

U 16. minuti Christian Pulisic je ubacio iz kornera, a loptu u mrežu skrenuo Matteo Gabbia. Već devet minuta kasnije stigao je i treći pogodak, Pulisic se upisao u strijelce s 11 metara.

Katastrofa Venezije nastavila se još jednim kaznenim udarcem u 29. minuti. Ovoga puta odgovornost je preuzeo Tammy Abraham i zatresao mrežu.

U 73. minuti gosti su ostali s igračem manje nakon što je drugi žuti karton zaradio Nicolussi Caviglia, no nove promjene rezultata više nije bilo.