Lazio 2:1 Verona
Verona

Bradarić s klupe gledao kako Lazio preskače Veronu na ljestvici

Branimir Korać • ponedjeljak, 16.09.2024.

U posljednjem susretu četvrtog kola Serie A Lazio je porazio na svom travnjaku Veronu s 2:1 i tako ju je ujedno preskočio na ljestvici...

Okončano je četvrto kolo Serie A, a posljednji u akciji bili su Lazio i Verona. Lazio je stigao do druge ovosezonske pobjede i tako je došao do šestog mjesta, mjesto ispred Verone.

Igraj na utakmice Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sve ono bitno dogodilo se već u prvih 20 minuta, u tom ranom razdoblju pala su sva tri gola i Lazio je već tu došao do pobjede.

Već u petoj minuti Lazio je stigao do vodstva zahvaljujući pogotku igrača koji je na posudbi iz Salernitane Boulayea Die.

Njegov suigrač iz Salernitane Domagoj Bradarić bio je na drugoj strani, ali nije bio na travnjaku odgledao je cijelu utakmicu s klupe.

Verona je brzo došla do poravnanja i to preko Caspera Tengstedta, ali Lazio je u 20. minuti preko Castellanosa vratio prednost na svoju stranu.

U nastavku susreta Lazio je bio bliži trećem pogotku nego Verona poravnanju i zasluženo je slavio. test