SuperSport HNK, 1/16 finala, 17.09.2024, 16:30 h, NK Bilogora 91, Grubišno Polje
Mihael Hrahovski
57'
13
Martin Stanić
57'
15
Nikola Matić
70'
17
Matko Marušić
71'
40
Dino Pačko
85'
Susret počinje u 16:30 sati.
1' Kreće utakmica.
7' Kao što se i moglo očekivati visok pritisak Hajduka. Za sada bez konkretnijih šansi.
12' Prvi pokušaj Hajduka, ubačaj s desne strane, Biuk je pucao glavom, ali nije najbolje zahvatio loptu. Otišlo je malo iznad grede.
13' Dobra situacija na drugoj strani, Zuniga je pucao, a Kalinić odbio u korner!
14' Udarac glavom nakon kornera domaćih, išlo je van okvira gola.
18' Velika gužva i fliper pred golom Bilogore, ali ostalo je bez konkretnijeg udarca.
19' Pokušaj udarca Pleića, blokirao je Elez.
21' Najbolja šansa za Hajduk, ponovno Biuk u šansi, ali Gavranović i vratnica spašavaju Bilogoru!
24'
GOL! Bilogora - Hajduk 0:1
Mrežu je zatresao Yassine Benrahou. Asistent je Stipe Biuk.
24'

Hajduk dolazi do vodstva! Biuk je odigrao povratnu loptu za Benrahoua koji udarcem s osam metara matira protivničkog vratara.

26' Udarac Zunige odlazi kraj gola.
33' Ubačaj Hrgovića i veliki zicer za Pukštasa, ali Gavranović sjajno brani!
34' Solidan udarac Dajakua iz poluvoleja, ali odlazi iznad grede.
42' Dajaku jedan na jedan s protivničkim vratarom, ali brani Gavranović.
44' Centaršut Capana, Antunović puca glavom, ali trese gredu!
45' Kraj prvog poluvremena.
46' Kreće nastavak.
52'
Žuti karton dobio je Igor Araujo Guedes.
53'
GOL! Bilogora - Hajduk 0:2
Mrežu je zatresao Zvonimir Šarlija.
53'

Ubačaj iz slobodnog udarca i velika gužva u petercu Bilogore. Najbolje se snašao Zvonimir Šarlija i pospremio loptu u mrežu.

56'
GOL! Bilogora - Hajduk 0:3
Mrežu je zatresao Mate Antunović. Asistent je Yassine Benrahou.
56'

Odlična asistencija Benrahoua, Antunović je lijepo izbacio protivničke igrače i poslao loptu u gol.

57'
Izmjena! Izlazi Igor Araujo Guedes, ulazi Mihael Hrahovski.
57'
Izmjena! Izlazi Nikola Plavšić, ulazi Martin Stanić.
64' Solidan udarac Hrgovića ide iznad grede.
64'
Izmjena! Izlazi Marko Capan, ulazi Dario Melnjak.
64'
Izmjena! Izlazi Stipe Biuk, ulazi Madžid Šošić.
70'
Izmjena! Izlazi Juan Carlos Moreno Zuniga, ulazi Nikola Matić.
71'
Izmjena! Izlazi Domagoj Škojo, ulazi Matko Marušić.
72' Pauza zbog bakljade.
72' Nastavlja se utakmica.
73' Šošićev pokušaj blokirao je domaći branič.
74'
Izmjena! Izlazi Leon Dajaku, ulazi Niko Đolonga.
74'
Izmjena! Izlazi Niko Kristijan Sigur, ulazi Noa Skoko.
77' Dobar pokušaj domaćih, pucao je Pleić iz slobodnog udarca.
79'
Izmjena! Izlazi Yassine Benrahou, ulazi Marino Skelin.
82'
GOL! Bilogora - Hajduk 0:4
Mrežu je zatresao Dario Melnjak. Asistent je Šimun Hrgović.
82'

Lijepa akcija Hajduka i proigravanje za Melnjaka koji je prebacio protivničkog vratara i zabio za 0:4.