70'
Ivica Banović
Susret počinje u 16:00 sati.
1' Počeo je susret.
10' Prvi pokušaj Dinama prema golu, Al Taha puca s 18 metara, brani Klanac.
13' Pokušao je sada i Baković, brani Klanac i to, ravnopravan dvoboj zasad.
18' Ubačaj iz kornera na glavu Mijatović koji puca ipak preslabo za Rajića.
22' Bayern ima više loptu u nogama, ali ne izgleda to posebno opasno, Dinamo vreba pogrešku i priliku za tranziciju uglavnom preko Horvata.
23' Velika pogreška Dinamove obrane i izgubljena lopta praktički pred golom, pucao je s ruba 16 metara Nasrawe, ali ravno u Rajića.
33' Još jedan pokušaj Bayerna, ali bezopasno za Rajića. Imao je Bayern dosta pokušaja koji su došli do gola ili zapeli u bloku, ali Rajić je na sve bio dobro postavljen i zasad lagano kupi sve lope.
36' Dobro ubačena lopta na drugu vratnicu, Šepić je bio neoprezan i Dalpiaz dolazi do lopte, ali je šalje pokraj gola.
39'
Žuti karton dobio je Roko Mijatović.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+4' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50'
Žuti karton dobio je Patrik Horvat.
55'
GOL! Bayern U-19 - Dinamo U-19 1:0
Mrežu je zatresao Adam Aznou.
55' Bayern vodi 1:0 fantastičnim pogotkom Aznoua. Posve iskosa izvan kaznenog prostora je pucao ili pak centrirao, ali lopta je u svakom slučaju završila u mreži. Rajić je već krenuo na centaršut i nije se uspio vratiti.
59'
GOL! Bayern U-19 - Dinamo U-19 2:0
Mrežu je zatresao Jussef Nasrawe.
59' 2:0 za Bayern. Gužva u 16 metara, na kraju puca Irankuinda, lopta se sretno od bloka odbija do Nasrawea koji je sam pred Rajićem i lako zabija.
61'
Izmjena! Izlazi Patrik Horvat, ulazi Bartol Kunert.
61'
Izmjena! Izlazi Hussain Yousef Al Taha, ulazi Vuk Vlahović.
61'
Izmjena! Izlazi Emirhan Demircan, ulazi Louis Richter.
61'
Izmjena! Izlazi Jonah Kusi-Asare, ulazi Samuel Unsöld.
64'
Žuti karton dobio je Bartol Kunert.
64'
Izmjena! Izlazi Leon Jakirović, ulazi Borna Orlić.
64'
Izmjena! Izlazi Petar Pfeifer, ulazi Tin Miljak.
70'
Izmjena! Izlazi Petar Andrić, ulazi Leo Rimac.
71'
Izmjena! Izlazi Nestory Irankunda, ulazi Michael Scott.
71'
Izmjena! Izlazi Jussef Nasrawe, ulazi Kurt Rüger.
79'
Žuti karton dobio je Branko Pavić.
80' Odlična obrana Rajića, Aznoul je probao iz slobodnog udarca, gađao je donji kut, ali Rajić je odlično reagirao.
85' Sjajna prilika za Dinamo, Miljak promašuje, pucao je s pet metara, ali lopta ide preko gola, prethodio je udarac Bakovića.
85'
Izmjena! Izlazi Roko Mijatović, ulazi Paul Scholl.
90' Tri minute nadoknade.
90'+2'
GOL! Bayern U-19 - Dinamo U-19 2:1
Mrežu je zatresao Leo Rimac.
90'+2' Poklon za Rimca koji iz blizine gura loptu u mrežu. Nabacio je Miljak, lopta vraćena pred gol gdje je Rimac sam.
90'+4' Kraj, pobjeda Bayerna 2:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!