3
(do 73')
Sergej Jakirović
Susret počinje u 21:00 sati.
 Kreće Liga prvaka, Dinamo starta na Allianz Areni protiv velikog Bayerna. Bavarci su veliki favoriti, ali hrvatski prvak nada se velikom iznenađenju.
 Dinamo je večeras bez Petra Sučića koji bi gotovo sigurno startao, ali zbog viroze i visoke temperature propušta ovaj dvoboj.
 Igrači su na travnjaku, susret počinje kroz kratko vrijeme.
1' Počeo je susret, sretno Modrima!
3' Prvi ispit za Nevistića, Musiala je pucao s ruba kaznenog prostora, ali odlično je postavljen vratar Dinama.
9' Upozorenje za Modre, pobjegao je Musiala i poslao loptu pokraj Nevistića u mrežu, ali pogodak nije priznat zbog zaleđa.
13' Od početka susreta Dinamo je pod velikim pritiskom i zasad se uspješno brani, ali jako teško dolazi do lopte i još teže je zadržava.
15' Svi igrači su na Dinamovoj polovici, a Neuer je na svojih 30 metara.
16' Dinamova obrana nije dobro stajala, ostalo je previše prostora na njenoj desnoj strani, sam je ostao Serge Gnabry koji dobiva loptu i zabija za 1:0.
18' Pogodak Gnabryja ipak nije priznat zbog zaleđa, ali tome je prethodio prekršaj Pierre-Gabriela nad Pavlovićem i kazneni udarac.
19'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Harry Kane.
19' Bayern ipak vodi 1:0. Kane je uzeo loptu, prevario je Nevistića i zabio za vodstvo. Svašta možemo reći o ovakvom načinu izvođenja penala gdje je Kane gotovo stao pa nastavio i doslovno prevario Nevistića.
22' Ristovski je dao odličnu loptu za Petkovića, ali Upamecano je brži i odnosi loptu Dinamovom napadaču.
24' Nakon kornera lopta odbijena izvan 16 metara, opalio je Guerreiro, lopta srećom ide malo pokraj gola.
25' 74:26 posjed lopte. Primjerice Baturina je potpuno isključen iz utakmice, nije se sastao još s loptom, vrlo slično i s Pjacom.
28' Dinamo je napokon izašao, ali Petković na 30 metara olako gubi loptu.
33'
GOL! Bayern - Dinamo 2:0
Mrežu je zatresao Raphael Guerreiro. Asistent je Jamal Musiala.
33' Krasan pogodak Guerreira, Musiala je prsima spustio loptu, a Portugalac je iz prve iz voleja proparao mrežu.
36' Mišić je sjeo na travu, ovo je veliki problem. Nema Sučića, a sada je problem i s Mišićem.
37' Ostali su vidljivi tragovi krampona na Mišićevom bedrenom mišiću.
37' Mišić se ipak vraća u igru.
38'
GOL! Bayern - Dinamo 3:0
Mrežu je zatresao Michael Olise. Asistent je Joshua Kimmich.
38' Brzo izveden korner, Dinamova obrana bila je smušena i Olise iz peterca glavom zabija za ogromnih 3:0.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+2' Kada već Dinamo ne može izaći kroz kombinatoriku, sjurio se sada Theophile sa svojih 30 metara, došao do 20 metara Bayerna i izgubio korak i loptu.
45'+4' Prvi pokušaj Dinama, Pierre-Gabriel za Pjacu koji puca bez previše razmišljanja, ali malo preko gola.
45'+5' Kraj prvog dijela, 3:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Manuel Neuer, ulazi Sven Ulreich.
46'
Izmjena! Izlazi Marko Rog, ulazi Luka Stojković.
49'
GOL! Bayern - Dinamo 3:1
Mrežu je zatresao Bruno Petković. Asistent je Marko Pjaca.
49' Dinamo smanjuje na 3:1! Pierre-Gabriel je ubacio s desne strane, Pjaca je prenio loptu do Petkovića koji u padu zabija!
50'
GOL! Bayern - Dinamo 3:2
Mrežu je zatresao Takuya Ogiwara. Asistent je Josip Mišić.
50' Smanjuje Dinamo na 3:2!!! Krasno je loptu povukao Mišić i onda kroz sredinu gurnuo za Ogiwaru koji dolazi sam pred Ulreicha i zabija za 3:2!!!
53' Krasna prilika za Pjacu koji je opalio iskosa, ali ovaj put Ulreich spašava Bayern! Što se događa!?
57'
GOL! Bayern - Dinamo 4:2
Mrežu je zatresao Harry Kane.
57' Zaspala je Dinamova obrana u kompletu. Kimmich je bio s loptom na 16 metara posve sam, namjestio se na udarac, Nevistić je obranio, ali lopta se odbila do Kanea koji je također sam i lako zabija.
59' Gnabry je potpuno zaboravljen na lijevoj strani, dobio je loptu, ušao u 16 metara i pucao, Nevistić brani, a lopta dolazi do Kanea koji opet zabija.
59' Ipak ništa od gola, u zaleđu je bio Gnabry.
61'
GOL! Bayern - Dinamo 5:2
Mrežu je zatresao Michael Olise.
61' Bayern ipak vodi 5:2. Kane je gurnuo loptu za Musialu koji je ostavlja za Olisea, a on zabija za 5:2 u praznu mrežu.
62'
Izmjena! Izlazi Marko Pjaca, ulazi Sandro Kulenović.
67' Kane je na ziceru, sam pred Nevistićem koji brani taj pokušaj.
68'
Izmjena! Izlazi Michael Olise, ulazi Thomas Müller.
68'
Izmjena! Izlazi Min-Jae Kim, ulazi Eric Dier.
68'
Izmjena! Izlazi Jamal Musiala, ulazi Leroy Sane.
72' Kazneni udarac za Bayern, Mišić je igrao rukom.
73'
GOL! 6:2! Najstrožu kaznu realizirao je Harry Kane.
73' Kane je siguran, lopta ide u kut za 6:2.
73'
Izmjena! Izlazi Takuya Ogiwara, ulazi Dario Špikić.
73'
Izmjena! Izlazi Ronaël Julien Pierre-Gabriel, ulazi Arber Hoxha.
77'
Žuti karton dobio je Stefan Ristovski.
77' Još jedan kazneni udarac. Theophile je izbio loptu i potom nagazio Daviesa.
78'
GOL! 7:2! Najstrožu kaznu realizirao je Harry Kane.
78' Četvrti gol Kanea i hat-trick kaznenih udaraca. 7:2.
79'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Arijan Ademi.
81'
Izmjena! Izlazi Raphael Guerreiro, ulazi Leon Goretzka.
85'
GOL! Bayern - Dinamo 8:2
Mrežu je zatresao Leroy Sane.
85' Sane s ruba kaznenog prostora vrlo precizno za užasnih 8:2.
90' Četiri minute muke.
90'+2'
GOL! Bayern - Dinamo 9:2
Mrežu je zatresao Leon Goretzka.
90'+2' Leon Goretka glavom.
90'+4' Kraj, 9:2.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!