Mallorca 1:0 Real Sociedad
Real Sociedad

Sučić solidan u novom porazu Real Sociedada

Petar Jenjić • utorak, 17.09.2024.

U susretu sedmog kola španjolske Primere, nogometaši Mallorce stigli su do domaće pobjede protiv Real Sociedada. Za goste je cijeli susret odigrao Luka Sučić...

Sa solidnim ulaskom u sezonu nastavlja Mallorca koja je danas stigla do druge pobjede. U susretu sedmog kola na domaćem je terenu slavila protiv Real Sociedada s 1:0 i tako stigla do osam bodova na kontu.

Igraj na Ligu prvaka na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

S druge strane, današnji gosti muče se s rezultatima na startu sezone, a ovo im je bio već četvrti poraz, uz koji imaju tek jednu pobjedu i jedan remi.

Rezultat se promijenio u 36. minuti, tri minute nakon što je Ander Barrenetxea igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Siguran izvođač penala za domaću momčad bio je Abdon Prats.

Novih golova nakon toga nije bilo. Mallorca je sačuvala stečenu prednost i jednim pogotkom došla do vrijedna tri boda, na radost svojih navijača.

Luka Sučić odigrao je cijeli susret za Real Sociedad. Hrvatski nogometaš bio je vrlo korektan, imao nekoliko dobrih proigravanja, kao i dobar udarac u 89. minuti koji je obranio domaći vratar. test