77
(do 68')
Sandro Perković
Susret počinje u 16:00 sati.
 U posljednjem susretu šesnaestine finala SuperSport Hrvatskog kupa Dinamo gostuje u Banjolama. Modri traže pobjedu vrijednu prolaza u osminu finala, ali i za prekid crnog niza u koji sui ušli.
1' Počeo je susret.
6'
GOL! Banjole - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Dario Špikić.
6' Dinamo je vrlo rano došao do pogotka, Špikić je rutinski pogodio i doveo Modre u vodstvo.
10' Slobodnjak za Dinamo na rubu kaznenog prostora, puca Stojković, malo preko gola.
10'
GOL! Banjole - Dinamo 0:2
Mrežu je zatresao Sandro Kulenović. Asistent je Dario Špikić.
10' Novi pogodak za Modre, Špikić s desne strane ubacuje pred gol gdje je Kulenović imao laganu realizaciju.
17' Korner za Banjole, glavom puca Miljenić, ali ravno u Zagorca.
22' Odlično je Hairlahović poslao loptu iza leđa Dinamove obrane, Dadić je obišao Zagorca i poslao loptu prema mreži gdje je izbija Kulenović. Označeno je i zaleđe.
25'
Žuti karton dobio je Dario Špikić.
30' Vratnica! Kulenović je pobjegao u kontru, prvi pokušaj iskosa obranio mu je Tepšić, a iz drugog pokušaja pogodio je vratnicu.
34'
GOL! Banjole - Dinamo 1:2
Mrežu je zatresao Alen Kamenicki.
34' Banjole smanjuju na 2:1! Još jednom šlampavost Dinamove obrane, trojica braniča su se praktički sudarila, Kamenicki ja ostao sam i s nekih 12-13 metara pogodio mrežu za 1:2!
38' Krasna obrana Matka Tepšića! Stojković je odlično gađao gornji kut s nekih 18 metara, ali domaći vratar izvrsno je odbio u korner.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+1' Stojković iz okreta prema suprotnom kutu, lopta ide pokraj gola.
45'+2' Odlična situacija i za Hoxhu koji je ušao u 16 metara, također gađao prema suprotnom kutu i nije zabio.
45'+3' Kraj prvog dijela, 1:2.
46'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Juan Cordoba.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Stojković, ulazi Arijan Ademi.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47'
Žuti karton dobio je Emrah Ćosić.
50'
Žuti karton dobio je Alen Kamenicki.
52' Špikić je lijepo gađao s ruba kaznenog prostora, ali lopta ide malčo preko gornjeg kuta.
53'
Žuti karton dobio je Sandro Kulenović.
59'
Žuti karton dobio je Stefan Ristovski.
68'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Nathanaël Mbuku.
72' Mbuku je ubacio s desne strane, loptu je primio Ademi koji pronalazi Kulenovića, ali on puca preko gola.
76'
Izmjena! Izlazi Alen Kamenicki, ulazi Matteo Hrelja.
76'
Izmjena! Izlazi Borna Vujica, ulazi Luka Floridan.
77'
Izmjena! Izlazi Emrah Ćosić, ulazi David Luchesi.
79'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Bruno Petković.
79'
Izmjena! Izlazi Lukas Kačavenda, ulazi Josip Mišić.
81' Pokušaj Mišića s 18 metara, lopta prolazi malo pokraj vratnice.
82'
Žuti karton dobio je Ismar Hairlahović.
82'
Izmjena! Izlazi Ismar Hairlahović, ulazi Luka Miškulin.
86'
GOL! Banjole - Dinamo 1:3
Mrežu je zatresao Arijan Ademi. Asistent je Ronaël Julien Pierre-Gabriel.
86' Pierre-Gabriel je ubacio s desne strane, a Ademi lijepim udarcem glavom pogađa za 3:1.
87' Kakav promašaj Cordobe! Petković mu je ostavio loptu, pucao je Cordoba sa šest metara, preko gola.
87'
Izmjena! Izlazi Stefan Antanasković, ulazi Roni Vujičić.
89'
Žuti karton dobio je Luka Floridan.
89'
Žuti karton dobio je Ronaël Julien Pierre-Gabriel.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3' Kraj, Dinamo prolazi u osminu finala Kupa.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!