SuperSport Prva NL, 8. kolo, 28.09.2024, 15:00 h, Dugopolje, ŠC Hrvatskih vitezova
Suci: Oliver Romić (Osijek), Kristijan Novosel (Gat), Toni Kontrec (Osijek)
Luka Kekez
67'
9
Boško Jemo
67'
4
Makuochukwu Noble Goziembah
81'
Filip Lišnić
54'
15
Tin Polić
70'
15
Hamza Mešanović
70'
Siniša Sesar
Susret počinje u 15:00 sati.
 U prvoj subotnjoj utakmici osmog kola SuperSport Prve NL sastaju se Dugopolje i Cibalia. Vinkovčani su odlično otvorili sezonu i žele i u Dugopolju uzeti bodove.
1' Počeo je susret.
8' Prvi pokušaj na susretu, Katić je probao izvana, lopta ide preko gola.
10' Bosak opasno po zemlji, kako je travnjak vrlo neravan takve lopte su neugodne, ali Bartulić ju je uspio odbiti.
20' Kombinirali su domaćini nakon kornera, Bagarić se odlučio za udarac s 18 metara, ali pucao je dosta visoko.
28'
GOL! Dugopolje - Cibalia 0:1
Mrežu je zatresao Josip Pejić. Asistent je Filip Jazvić.
28' Cibalia vodi 1:0! Sjajno je desnom stranom prošao Filip Jazvić i onda ubacio idealno na peterac gdje je na prvoj vratnici Josip Pejić koji glavom šalje loptu u mrežu!
33'
Žuti karton dobio je Marin Kuzminski.
35' Velika prilika za domaćina, nakon kornera glavom je pucao Balić, ali Radošević izbija s gol linije.
40' Jaka kiša se spustila na Dugopolje.
45' Minuta nadoknade.
45' Bajić je pobjegao u kontru, uspio iskontrolirati loptu na sve težem terenu, ali pucao je pokraj gola.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:1.
46' Travnjak u Dugopolju je potpuno potopljen, ovdje će biti gotovo nemoguće igrati.
46' Suci su na travnjaku s igračima, izgledno je da utakmica neće biti nastavljena. Lopta uopće ne odskače.
46' Ipak se igra.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52' Evo prilike za Dugopolje, Dražen Bagarić dobio je loptu u 16 metara, dobro se oslobodio i pucao, ali brani Križanović.
52' Bilo je to ujedno nešto najnogometnije što smo vidjeli u drugom dijelu.
54'
Izmjena! Izlazi Jurica Bajić, ulazi Filip Lišnić.
67'
Izmjena! Izlazi Dominik Čeko, ulazi Luka Kekez.
67'
Izmjena! Izlazi Mateo Smodlaka, ulazi Boško Jemo.
70'
Izmjena! Izlazi Ivan Radošević, ulazi Tin Polić.
70'
Izmjena! Izlazi Filip Jazvić, ulazi Hamza Mešanović.
71' Gužva u 16 metara Cibalije, Barada je uspio zapucati s desetak metara, ali pokraj gola. U ovim uvjetima, ovo je zicer.
79' Evo prilike, igranje rukom na 18 metara, slobodnjak za Dugopolje.
80' Nije Balić dobro zahvatio loptu i onda je odskakutala pokraj gola.
81'
Izmjena! Izlazi Ivan Katić, ulazi Makuochukwu Noble Goziembah.
85'
GOL! Dugopolje - Cibalia 1:1
Mrežu je zatresao Duje Ljubić.
85' Evo gola! Jemo je odlično u gužvi pronašao na drugoj strani Ljubića koji puca kroz obranu i zabija za 1:1!
89'
Žuti karton dobio je Duje Ljubić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+2' Odlična prilika, dobar ubačaj u 16 metara, Drago Šarić puca glavom, lopta ide malo pokraj vratnice.
90'+4' Kraj, 1:1 u nemogućim uvjetima za igru.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!