Luki Sučiću 75 minuta u pobjedi Real Sociedada

Petar Jenjić • subota, 28.09.2024.

Luka Sučić odigrao je 75 minuta za Real Sociedad u susretu osmog kola španjolske Primere. Njegova momčad slavila je s 3:0 protiv Valencije pred svojim navijačima...

Prvi put od drugog kola nogometaši Real Sociedada došli su do prvenstvene pobjede. Na domaćem terenu slavili su s 3:0 protiv Valencije.

Igraj na Primeru na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je u vodstvo stigao nakon lijepe kombinacije u osmoj minuti. Sergio Gomez asistirao je za Takefusa Kubu koji je ostao sam na osam metara i lakoćom iz dotrčavanja zabio za 1:0.

Kako ne bi bilo nikakve dvojbe oko pobjede pobrinuo se Orri Oskarsson u 80. minuti susreta, u svom prvom pogotku za momčad u koju je stigao iz danskog Kopenhagena. Nova tri boda potvrdio je svojim novim pogotkom u drugoj minuti sudačke nadoknade.

U dresu Real Sociedada Luka Sučić krenuo je od prve minute te igrao do 75. minute.

Nakon četiri remija, Getafe je stigao i do prve pobjede sezone. Na domaćem terenu slavio je s 2:0 protiv Alavesa, zabijali su Mauro Arambarri u 42. i Luis Milla u 57. iz penala.

Rayo Vallecano i Leganes odigrali su bez pobjednika, 1:1. Domaćin je poveo u osmoj minuti preko Sergija Camella, dok je bod gostima donio Juan Cruz u 55. minuti.