Nejašmić osigurao Emiraćanima bod u Ligi prvaka protiv jordanskog Al Wehdata

Mihaela Bradovski • srijeda, 02.10.2024.

U sklopu Azijske lige prvaka 2 Al Sharjah iz Ujedinjenih Arapskih Emirata ugostio je jordanski Al Wehdat i upisao je remi 2:2. Strijelac za bod domaćina bio je bivši veznjak Hajduka i Osijeka Darko Nejašmić...

Nakon pobjede u prvom kolu kod tadžikistanskog Istiqlola, Al Sharjah je u drugom kolu ugostio jordanski Al Wehdat i remizirao je 2:2. Jordanci su također krenuli pobjedom, oni su ugostili iranski Sepahan i svladali su ga s 2:1.

Igraj na utakmice SFC kupa na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U dvoboju igranom u Sharjahu domaćin je vrlo rano poveo, već u devetoj minuti bivši napadač Barcelone, Valencije i španjolske reprezentacije, Paco Alcacer zabio je za vodstvo.

Gosti su uspjeli do odlaska na odmor izjednačiti preko Senegalca Ousseynoua Gueyea, a isti igrač u 62. minuti donio je preokret gostima.

Dogodilo se to neposredno poslije ulaska u igru Darka Nejašmića koji u 66. minuti ipak poravnava. Luanzinho je ubacio s lijeve strane, a Nejašmić glavom s druge vratnice zakucao loptu u mrežu.

Završilo je s tih 2:2, a osim Nejašmića igrao je i Maro Katinić koji je igru napustio u 69. minuti. test