Liga prvaka U-19, 2. kolo, 02.10.2024, 14:00 h, Zaprešić, Ivan Laljak-Ivić, gledatelja: 556
Suci: Ašot Galtakčjan, Mesrop Gazarjan, Artur Gdljan (Armenija)
Patrik Horvat
62'
16
Anđelo Šutalo
75'
7
Mislav Čutuk
75'
15
Mark Kerin
85'
Lorenzo Carvalho
62'
17
Ilane Toure
77'
19
Amar Boura
87'

Djimi Traore
Susret počinje u 14:00 sati.
 Dinamova momčad do 19 godina u Ligi prvaka mladih igra protiv Monaca. Težak posao je pred Banovićevim izabranicima, ali Dinamo je svakako danas jači nego što je to bilo u prvom kolu kada je poražen od Bayerna. Monaco je pak kvalitetu potvrdio pobjedom protiv Barcelone.
1' Počeo je susret.
10' Ravnopravan dvoiboj u Zaprešiću, imao je Monaco jednu prijetnju kada je opasno lijevom stranom prošao Bouabre i ubacio u sredinu, ali Tincres nije dobro zahvatio loptu.
15' Kazneni udarac za Dinamo! Coudour je uklizao Šepiću u 16 metara!
16' Šepić je izveo penal, pucao je snažno, ali brani Stawiecki.
21' Šunta je gurnuo loptu kroz obranu prema Rimcu koji odmah puca s 15 metara, ali dosta neprecizno.
23' Bolji Dinamo u posljednjih desetak minuta, potpuno je preuzeo kontrolu nad susretom.
26' Prva intervencija Rajića, Bouabra je pucao izvana, ali lagan posao za Dinamovog vratara.
29' Dobro je Dinamo kombinirao, na kraju je pucao Mikić s ruba kaznenog prostora, ali obranio je to vratar Monaca.
37' Odlična prilika za Vlahovića koji je dobio loptu na 14-15 metara, imao je potpuno samog Pavića, ali odlučio se za udarac i promašio.
45' Kraj prvog dijela, 0:0, Dinamo je bio dosta bliži pogotku.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53' Prvi pokušaj u nastavku, Šunta je proigrao Bakovića koji izvana puca dosta neprecizno.
62'
Izmjena! Izlazi Vuk Vlahović, ulazi Patrik Horvat.
62'
Izmjena! Izlazi Saimon Bouabre, ulazi Lorenzo Carvalho.
63'
GOL! Dinamo U-19 - Monaco U-19 1:0
Mrežu je zatresao Patrik Horvat. Asistent je Sven Šunta.
63' Dinamo vodi 1:0! Odličnu kontru vukao je Šunta, dao loptu na lijevu stranu za Horvata, on se namješta na udarac u 16 metara i ljevicom pogađa u suprotni kut!
69' Sjajna prilika za Dinamo, Horvat je dobio loptu na rubu kaznenog prostoras i mogao krenuti prema golu, ali u posljednji trenutak uklizao je Nibombe i spriječio pogodak.
71' Najopasniji pokušaj Monaca dosad, a 18 metara pucao je Cabral, srećom lopta je išla preblizu Rajiću koji je obranio taj pokušaj.
72' Ubačaj iz kornera, najviši u skoku bio je Nibombe, ali glavom puca preko gola. Nije bilo daleko.
75'
Izmjena! Izlazi Sven Šunta, ulazi Anđelo Šutalo.
75'
Izmjena! Izlazi Tin Miljak, ulazi Mislav Čutuk.
77'
Izmjena! Izlazi Mayssam Benama, ulazi Ilane Toure.
78' Stawiecki spašava Monaco! Odlično je Dinamo kombinirao, u konačnici lopta dolazi do Horvata koji s 11-12 metara puca, ali sjajno brani gostujući vratar.
82' Odlična obrana Rajića, udarac Bambe išao je u sam donji kut, ali vratar Modrih sjajno je to skrenuo u korner.
85'
Žuti karton dobio je Mislav Čutuk.
85'
Izmjena! Izlazi Noa Mikić, ulazi Mark Kerin.
87'
Izmjena! Izlazi Mathis Coudour, ulazi Amar Boura.
90'
Žuti karton dobio je Joan Tincres.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5'
Žuti karton dobio je Samuel Nibombe.
90'+5'
Žuti karton dobio je Bradel Kiwa.
90'+6' Kraj, Dinamo odnosi pobjedu 1:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!