Kassoum Ouattara
80'
Adi Hütter
Susret počinje u 21:00 sati.
 U drugom kolu Lige prvaka Dinamo na Maksimiru dočekuje Monaco i ide po sva tri boda. Uvjeti neće biti nimalo jednostavni. i neće olakšavati život igračima, ali ni gledateljima. Oko sat i pol prije početka utakmica na Zagreb se spustila kiša koja pada sasvim solidnim intenzitetom i neće olakšati život niti igračima, a niti navijačima.
1' Počeo je susret.
2' Travnjak je podosta natopljen, vidi se po svakom dodavanju kako lopta izbacuje prilične dijelove vode.
4' Velika prilika za Dinamo nakon slobodnjaka Baturine, lopta je ostala stajati na pola metra od gol linije, ali nitko od Modrih nije uspio ugurati je u mrežu.
10' Uh kakva bi to bila golčina! Dobar pritisak Dinama, u konačnici ubačaj Ristovskog i školske škarice Petkovića, ali lopta nije išla u okvir gola.
13' Čudesna obrana Nevistića! Lopta se odbila vrlo sretno Minaminu od Bernauera, Japanac je bio potpuno sam pred Nevistićem po sredini gola, ali vratar Modrih nogom fantastično brani!
18' Pierre-Gabriel puno pokriva večeras, ali nekako se nije naviknuo na dodavanja po natopljenom terenu, nekoliko lopti je već dao predaleko.
22'
Žuti karton dobio je Mohammed Salisu.
23' Loša vijest je da Nevistić ima problema i ukazuje mu se pomoć.
26'
Žuti karton dobio je Bruno Petković.
28' Težak je teren, igračima nije lako taustaviti se na ovakvom travnjaku, ali "igrivo" je, nije da su velike lokve i da lopta ne može odskakati. Ali da može doći do nepredviđenih situacija, da lopta može naglo usporiti ili ubrzati, to svakako.
29'
Žuti karton dobio je Breel Embolo.
38'
Žuti karton dobio je Arijan Ademi.
42'
Žuti karton dobio je Martin Baturina.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3'
GOL! Dinamo - Monaco 1:0
Mrežu je zatresao Petar Sučić. Asistent je Martin Baturina.
45'+3' DINAMO VODI 1:0!!!!! Kakva golčina Petra Sučića!! Martin Baturina povukao je napad i dao odličnu loptu na desnu stranu za Petra Sučića koji okreće čuvara i onda šmekerski prebacuje vratara za 1:0!!!!
45'+4' Kraj prvog dijela, Dinamo vodi 1:0!
46'
Izmjena! Izlazi Breel Embolo, ulazi George Ilenikhena.
46'
Izmjena! Izlazi Aleksander Golovin, ulazi Folarin Balogun.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52' Odlična situacija za Petkovića koji je ostao na drugoj vratnici kod kornera, ali kao da ga je lopta iznenadila, nije je uspio dobro zahvatiti.
60' Sjajan prodor Baturine koji je dobivao bitke s igračima Monaca, onda je pronašao Petkovića koji puca u blok.
63'
Izmjena! Izlazi Arijan Ademi, ulazi Marko Rog.
66'
GOL! Dinamo - Monaco 2:0
Mrežu je zatresao Martin Baturina.
66' DINAMO VODI 2:0!!!!! Ali kako igra Martin Baturina! Još jedna odlična kontra koju je pokrenuo Rog, Baturina je došao do 16 metara, nije mogao nikome gurnuti u zicer i onda se oslobodio trojice i opalio s 18 metara u sami kut!
72'
Izmjena! Izlazi Lamine Camara, ulazi Eliesse Ben Seghir.
72'
Izmjena! Izlazi Vanderson, ulazi Krepin Diatta.
74'
GOL! Dinamo - Monaco 2:1
Mrežu je zatresao Mohammed Salisu.
74' Monaco smanjuje. Nakon ubačaja iz kornera, Nevistić je zapeo za nogu Bernauera, otišao u prazno, a Salisu glavom zabija.
75'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Lukas Kačavenda.
80'
Izmjena! Izlazi Caio Henrique, ulazi Kassoum Ouattara.
81'
Žuti karton dobio je Lukas Kačavenda.
85' Kontra Dinama, Sučić je vukao loptu i dao za Kačavendu koji puca po travi, ali ravno u vratara.
87' Spašava Torrente! Odlična prilika za Monaco, na drugoj vratnici ostao je sam Minamino, pucao je glavom, ali Torrente izbija s gol linije.
88' Kazneni udarac za Monaco, Bernauer je skrivio kazneni udarac.
89'
GOL! 2:2! Najstrožu kaznu realizirao je Denis Zakaria.
89' Zakaria je odlično izveo kazneni udarac, Nevistić nije imao šanse.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+1' Bjelica mora zbog drugog žutog napustiti klupu.
90'+6' Kraj na Maksimiru, 2:2!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!